Hydraulické lisy

Lisy typu C, H, čtyřsloupové i dílenské s možností NC ovládání, hlubokotahé lisy a stroje na míru.

PHC hydraulický lis C

PHC hydraulický lis C

Univerzální hydraulický lis pro lehčí výrobu do lisovací síly 200 tun. Lisy tvaru konstukce C je možné využít na všestranné tváření, dělení. Pracovní stůl lze vybavit přidržovačem / vyhazovačem pro hlubokotahé lisování.

PHDM hydraulický lis H

PHDM hydraulický lis H

Hydraulický lis konstrukce H má vynikající vlastnosti při vysoké zátěži. Často se používá pro mělké tváření i pro hluboké tahy. Jedná se o stroje pro tváření, děrování nebo dělení velkých formátů plechu při použití až 800 tun.

Hydraulický dílenský lis

Hydraulický dílenský lis

MAQ DL

Dílenský lis MAQ DL se silou 20 až 600 tun. Univerzální stroj do dílny, výroby i pro údržbáře. Naše lisy mají robustní vařenou konstrukci, díky které mají skvělou životnost. Dokážeme také navrhnout stroj na míru dle vašich potřeb (větší rozměry stolu, zdvih apod.).

PH4C hydraulický čtyřsloupový lis

PH4C hydraulický čtyřsloupový lis

Vhodné do výrobní linky, nebo pro přesnou výrobu s použitím nástrojů bez vedení. Čtyřsloupové hydraulické lisy jsou otevřené ze čtyř stran a přináší velkou souběžnou přesnost pracovního stolu a beranu.

MAQ speciální hydraulický lis

MAQ speciální hydraulický lis

Potřebujete nestandardní řešení? Naše jednoúčelové i multifunkční hydraulické lisy jsou vyvíjeny a konstruovány naším technickým oddělením na základě požadavků zákazníka.