Dělení - přehled produktů

Zpracování plechu se neobejde bez dělení. Dle typu výroby se někdy lépe hodí vysoce flexibilní laser a jindy jednoduše ovladatelné hydraulické nůžky. Naše lasery i nůžky se řadí v přesnosti a produktivitě mezi ty nejlepší.

L5 fiber laser

Fiber (vláknový) laser L5 o výkonu 2, 3 nebo 4 kW pro materiály: měkká ocel, nerez, hliník, měď, mosaz a další. L5 je produktivnější variantou L3 díky pohybovému systému řezací hlavy se zrychlením až 5G.

Dělení Lasery
L5 fiber laser

L3 fiber laser

Fiber (vláknový) laser L3 o výkonu 2, 3, 4 nebo 6 kW pro materiály: měkká ocel, nerez, hliník, měď, mosaz a další. Lasery Salvagnini jsou výsledkem dlouhodobé práce v odvětví dělení. Jako jedni z prvních výrobců na světě adaptovali technologii vláknových laserů a jejich vývoji se nadále intenzivně věnují.

Dělení Lasery
L3 fiber laser

HGR Hydraulické nůžky

Nůžky pro přesné stříhání plechu bez kroucení, prohnutí, otřepů či poškození hran. NC řízení pro nastavení délky střihu a nastavení úhlu nože. Stroje s kapacitou od 0,1 po 25 mm.

Dělení Hydraulické nůžky
HGR Hydraulické nůžky

FL Laser na profily a trubky

Od průměru 170 po 800 mm včetně plné automatizace. 2D nebo 3D řezací hlava a software, ve kterém se vyznáte. Stroj umí naložit balík trubek, uspořádat jej a postupně zpracovat bez potřeby zásahu operátora.

Dělení Lasery
FL Laser na profily a trubky