Zámečnictví

Zámečnictví

S našimi stroji zvládnete klasické i kreativní zámečnické projekty. Mají maximální možné rozpětí výroby, co se týče velikosti materiálu, kvality materiálu i tvaru výrobku. Stroje pro Vás upravíme tak, aby měly větší zdvihy, delší dojezdy či upravený software.

Jedná se především o ohraňovací lisy, pevnolátkový laser, hydraulické nůžky, zakružovačky profilů, zakružovačky plechu i dílenské hydraulické lisy vhodné na rovnání, zalisovávání ložisek i občasné ohraňování či testování nástrojů.

Doporučené produkty

Zakružovačka profilů a trubek

Zakružovačka profilů a trubek s ručně stavitelnou horní rolnou, elektromotorem poháněnými 2 nebo 3 rolnami a sadou základních nástrojů dávají této zakružovačce perfektní postavení na trhu zámečnických strojů.

Tváření Zakružovačky profilů Zámečnická dílna
Zakružovačka profilů a trubek

Hydraulický dílenský lis

Dílenský lis MAQ DL se silou 20 až 600 tun. Univerzální stroj do dílny, výroby i pro údržbáře. Naše lisy mají robustní vařenou konstrukci, díky které mají skvělou životnost. Dokážeme také navrhnout stroj na míru dle vašich potřeb (větší rozměry stolu, zdvih apod.).

Dílenské lisy Hydraulické lisy Tváření Zámečnická dílna
Hydraulický dílenský lis

PT beztrnové ohýbačky

Beztrnové ohýbačky trubek jsou malé a dobře přemístitelné opravárenské stroje. Jsou vhodné zejména pro velké rádiusy ohybu a silnostěnné trubky. Nabízíme tři modely do průměru trubky 42, 76 nebo 127 mm.

Ohýbačky trubek Tváření Zámečnická dílna
PT beztrnové ohýbačky