fbpx

Excentrický lis typu H - DM

Vynikající přesnost a vysoká stabilita těchto mechanických lisů někdy také nazývaných excentrické lisy. Stroje jsou vhodné pro děrování, dělení, vysekávání, pro použití postupového nástroje, pro nízké tváření za studena, pokud lis používá pneumatický nebo hydraulický přidržovač. H lisy jsou vhodné pro manuální vkládání materiálu i pro zapojení do automatické linky. Mechanické lisy jsou především vhodné pro sériovou výrobu.Výrobce SAPRE COSTRUZIONI SRL
Katalog


Kdo takový stroj používá?

Tento lis najdete snad ve všech odvětvích automatizované výroby. V lisovnách, které vyrábí díly pro automotive, stavebnictví, nábytek, ale i v chemickém průmyslu a při vysekávání nebo děrování nekovových materiálů. Pressix mechanický lis je vhodný pro velmi přesnou výrobu dílů v automatické lince i samostatně. Stroj je excelentní díky svému zpracování i použití vhodných materiálů i technologií, které lis ovládají.

Možnosti stroje

Nastavení zdvihu

Nastavení zdvihu

Zdvih je stavitelný v rámci přednastavených hodnot. Otevírání a zavírání stavitelné převodovky je ovládané pneumaticky.

NC řízení

NC řízení

10" displej ukazuje základní hodnoty pro nastavení lisu. Detekuje chyby v systému a umožňuje vzdálenou diagnostiku stroje. Řízení je možné rozšířit pro zapojení lisu do linky a jedním ovládáním tak řídit celek.

Ochrana proti přetížení

Ochrana proti přetížení

Tento systém chrání lis před poškozením chybou obsluhy. Olejová spojka mezi beranem a hlavní hřídelí dokáže při přetížení olej uvolnit.

Automatický systém mazání

Automatický systém mazání

Centrální mazání všech bodů včetně hlídání, zda je mazací systém funkční na všech místech. Díky tomu je stroj vždy promazán a chráněn před poškozením.

8 bodové vedení

8 bodové vedení

Bronzová vodítka jsou uložena do rámu na broušenou plochu, aby stroj dosahoval maximální přesnosti. Každé vodítko je stavitelné ve dvou směrech pro precizní nastavení beranu vůči rámu.

Nastavení výšky beranu

Nastavení výšky beranu

Pomocí motoru je možné velmi přesně nastavit vzdálenost mezi horní a spodní úvratí lisu. Aktuální pozice beranu je zobrazena na displeji.