SDA

Pohon
elektromechanický
Ovládání
NC
Výrobce
Prinzing
Signovací a lemovací stroj SDA má dvě signovací hlavy a hlavní výhodou je, že dokážeme provádět tvářecí proces na trubce na obou koncích zároveň. To výrazně zvyšuje produktivitu stroje při zachování vysoké kvality. Stroje jsou konfigurovány podle potřeb zákazníka. SDA je možné vybavit automatickými systémy pro proces manipulace a tváření.

Kdo takový stroj používá

SDA je oboustranná signovačka a lemovačka plechu, která je vhodná pro zákazníky, kteří potřebují vyrábět velmi vysoké množství trubek. Tento stroj je vhodný pro výrobu komínů, potrubí, vzduchotechniky a mnoho dalších. Zkrátka svoje uplatnění najde u všech, co hledají nejvyšší možnou produktivitu stroje. Stroj má dvě tvářecí hlavy, kde je proces signování většinou řízen NC řízení pomocí dotykové obrazovky. Posuv jedné hlavy do strany pro vkládání a vykládána výrobků může být manuální nebo motorický. Dále je možné stroj zapojit do linky s automatickým vkládáním materiálu a odváděním hotových výrobků. Nástroje pro tvářecí navrhneme a vyrobíme dle výkresové dokumentace výrobků. Dále je možné tyto stroje otestovat a přímo odladit proces výroby u výrobce.

Technologie, které si zaslouží pozornost

Oboustranný proces výroby

Díky dvěma pracovním hlavám jsou oba konce trubky tvářeny najednou.

Proměnlivá rychlost rotace

Ovládání pedálem mění plynule rychlost rotace v závislosti na síle sešlápnutí pedálu. Funguje stejně jako plynový pedál v autě.

Jemné nastavení vertikální

Nastavení obou hlav ve vertikální poloze je velmi senzitivní a tak dokážeme dosáhnout velmi dobrého výsledku nastavení stroje.

NC ovládání

Numerické řízení vám umožní ovládat stroj pomocí PLC, které nastavuje jednotlivé osy stroje. Díky řízení budete snadno vyrábět díly v opakované výrobě. Pouhým kliknutím na uložený program výrobu změníte. Paměť stroje umožňuje uložení až 200 programů.

Nástroje

Rolny jsou tvrzené a broušené. Navíc jsou navrhnuty tak, aby jejich výměna byla co nejrychlejší. Rolny je možné dodávat na míru podle potřeb zákazníka.

Vybavení
stroje

Běžné vybavení
 • Dvě pracovní jednotky
 • Plynulé nastavení rychlosti
 • Směr otáčení doleva/doprava
 • Kalené ocelové desky – doraz
 • Klíč pro rychlou změnu formovacích rolen
 • CE certifikace stroje
Možnosti dalšího rozšíření
 • Bezpečnostní oplocení se světelnými závorami
 • NC řízení s pamětí na 200 programů a dotykovým displejem
 • Motorem poháněný posun horního válce
 • Centrální mazání
 • Tvrzené rolny na míru
 • a další…

Německá kvalita z rodinné firmy

Precizní samostatně stojící stroje i složité výrobní systémy. Při výrobě svých standardních stojů používají zkušenosti, které nabrali při složitých projektech. V sestavování výrobních linek se pak projevuje jejich dlouholetá vášeň pro tváření. Firma už funguje v několikáté generaci majitelů.

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.