PT beztrnové ohýbačky

PT beztrnové ohýbačky

Beztrnové ohýbačky trubek jsou malé a dobře přemístitelné opravárenské stroje. Jsou vhodné zejména pro velké rádiusy ohybu a silnostěnné trubky. Nabízíme tři modely do průměru trubky 42, 76 nebo 127 mm.

Malá ohýbačka navržená pro výrobce, kteří používají hlavně silnostěné trubky a potřebují je ohýbat na malém pracovním prostoru. Stroj je na kolečkách, a proto je velmi snadné jej používat na více místech. To ocení zejména opráváři v energetickém, plynařském nebo vodohospodářském segmentu. Zkrátka všichni, kteří potřebují spolehlivý, jednoduchý stroj s velkou mobilitou.

Princip práce

Stroj potřebuje pro svoji práci pouze matrici a přítlačnou lištu. Přesto má velkou sílu a dokáže držet tolerance pro silnostěnné trubky. Zvládne ohnout trubku na středový rádius od trojnásobku průměru trubky (3D) a větší. Pro ohyb menšího rádiusu, než 3D je ale zapotřebí kvůli vznikající ovalitě použít jinou, trnovou ohýbačku.

Ovládání

Na jednoduchém displeji zvolíte úhel ohybu (až do 180°, s rozlišením 0,1°). Poté upnete trubku do nástroje a stisknutím pedálu spustíte režim ohybu. Pokud je potřeba úhel kalibrovat, stačí změnit zadaný úhel na displeji.

Pohon stroje:
elektromechanický
Ovládání:
NC
Výrobce:
Amob (Portugalsko)

Chci získat nabídku na produkt


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

Nástroje

Nástroje

Nabízíme velkou řadu standardně vyráběných nástrojů. Dokážeme vyrobit i nástroje na míru podle toho, jaký zrovna potřebujete.

Mobilita

Mobilita

Stroj je umístěn na kolech a je možné jej převést na potřebné místo, nemusí se kotvit. Dokáže ohýbat bez složitého nastavení nebo zajištění.

Použití v praxi

Video

Fotografie

Technické parametry PT 42 PT 76 PT 127
Max. kapacita [mm] Ø 42 X 3 Ø 76 X 4 Ø 127 X 3
Přesnost nastavení osy Y [mm] ± 0,5 ± 0,5 ± 0,5
Max. rádius ohybu [mm] 260 300 450
Příkon [kW] 0,75 1,5 5,5

Výrobce

Amob se zaměřuje na ohýbačky trubek, zakružovačky profilů, hydraulické lisy, profilovací linky a speciální jednoúčelové stroje na zpracování plechu. Všechny stroje jsou stavěné na tváření za studena, přičemž dosahují nejvyšších kapacit na světě.

stránka výrobce