fbpx

Beztrnová ohýbačka trubek - PT

Elektromechanické beztrnové ohýbačky trubek jsou malé respektive krátké protože nepoužívají trn. Jsou lehce přemístitelné, díky uložení na vysoko zátěžových kolečkách. Tyto ohýbačky trubek zvládají ohýbat silnostěnné trubky s větším rádiusem ohybu. Použití bez trnu zkracuje výměnu nástrojů a dobu nastavení stroje pro další výrobu. Nabízíme tři modely do průměru trubky 42, 76 nebo 127mm.Pohon elektromechanický
Ovládání manuální
Výrobce AMOB Máquinas Ferramentas S. A
Katalog


Hledáte jinou ohýbačku trubek?

Ohýbačky PT využívají výrobci pracující se silnostěnnými trubkami, které potřebují ohnout větším rádiusem – 3D a větším. Stroj díky své mobilitě využívají často opraváři v energetickém, plynařském nebo vodohospodářském průmyslu. Díky jednoduchosti nastavení a seřízení je práce na stroji možná prakticky ihned po krátkém zaškolení. Přes svoji jednoduchost si stroj stále zachovává vysokou přesnost a výbornou opakovatelnost výroby. Ke strojů dodáváme samozřejmě nástroje přesně vyrobené pro vaši výrobu.

Možnosti stroje

Nástroje

Nástroje

Nabízíme velkou řadu standardně vyráběných nástrojů. Dokážeme vyrobit i nástroje na míru podle toho, jaký zrovna potřebujete. U nástrojů sledujeme průměr trubky, a rádius ohybu. Síla stěny je také důležitý faktor ale ten ovlivňuje kvalitu ohybu.

Mobilita

Mobilita

Stroj je kompaktní a je možné jej snadno přemístit na potřebné místo. Stroj se pohybuje na kolečkách. Dokáže ohýbat bez složitého nastavení nebo zajištění. Během ohybu se nepřináší vibrace a stroj tak nemusí být ukotveny.

Běžné vybavení

  • Nastavení úhlu na digitálním dispeji

Možnosti dalšího rozšíření

  • Přepravní box na stroj a nástroje
  • Nástroje

Kapacitní tabulka

PT 42 PT 76 PT 127
Max. kapacita [mm] Ø 42 X 3 Ø 76 X 4 Ø 127 X 3
Přesnost nastavení osy Y [mm] ± 0,5 ± 0,5 ± 0,5
Max. rádius ohybu [mm] 260 300 450
Příkon [kW] 0,75 1,5 5,5