fbpx

Jednoduchý hydraulický lis H - PHDM

Hydraulické lisy PHDM – konstrukce H mají vynikající vlastnosti při vysoké zátěži. Často se používají pro mělké tváření i pro hluboké tahy. Jedná se o stroje pro tváření, děrování nebo dělení velkých formátů plechu při použití až 800 tun. Stroje PHDM jsou vybaveny nejdůležitějšími funkcemi pro spolehlivé a produktivní řešení. U strojů lze použít hlubokotahé tváření.Pohon hydraulický
Ovládání NC
Výrobce AMOB Máquinas Ferramentas S. A


Kdo takový stroj používá?

Hydraulické lisy PHDM jsou stroje, které je možné využít na všestranné lisování. Používají se v lisovnách pro sériovou výrobu i jako samostatné jednotky pro různorodou výrobu nebo testování. Díky vícebodovému vedení beranu je stroj velmi přesný. Používá větší pracovní stoly než lis typu C a dokáže tak pojmout i nadměrné tvářecí nástroje. Hydraulický lis dokáže přijet velkou rychlostí do místa lisování, zalisovat a poté se rychle vrátit do výchozí pozice. Nastavení stroje je pomocí NC řízení, které dokáže ovládat všechny funkce stroje včetně ukládání programů. Stroje jsou rozšiřitelné o hlubokotahé tváření. Rámové hydraulické lisy AMOB H jsou tím pravým řešením pro každého, kdo chce vyrábět série dílů i testovat.

Možnosti stroje

Ovládání

Ovládání

Jednoduché na ovládání a dostatečné pro většinu práce na lisu. NC systém umožňuje kontrolovat horní, spodní i přechodovou pozici beranu. Všechny vytvořené programy je možné uložit do databáze a později vyvolat a použít ve stroji.

H - konstrukce rámu

H - konstrukce rámu

Kvalifikovaně svařovaná a kontrolovaná konstrukce rámu zaručuje vysokou tuhost a stabilitu stroje i při zatížením velkými sériemi. Díky H konstrukci navíc nemá stroj tendenci se rozevírat a je tudíž přesnější.

Stůl s T-drážkami

Stůl s T-drážkami

T-drážky vyfrézované v horním i spodním pracovním stole umožňuje rychlé a přesné upevnění nástrojů. Pro uchycení nástroje existují jednoduché mechanické upínky nebo hydraulické pro rychlou výměnu nástrojů.

Rozměry pracovního stolu

Rozměry pracovního stolu

Díky H konstrukci lisu můžeme mít mnohem větší rozměry stolů, než u strojů typu C. H konstrukce umožňuje vysokou přesnost výroby i u velkoformátových stolů právě díky uzavřené konstrukce svařeného monobloku.

Hlubokotahé tváření

Hlubokotahé tváření

Stroj je vybavený spodním pístem, který je zapojený hydraulicky do systému tak, aby jej mohl horní píst přetlačovat. Ovládání pak umožňuje nastavení každého pístu samostatně v jeho síle, rychlosti i pozici. Snadno tak docílíte perfektního výrobku v hlubokém tahu.

Nástroje na míru

Nástroje na míru

Dle výkresové dokumentace jsme schopni navrhnout a vyrobit nástroje pro jakoukoliv výrobu. Navíc je možné testování těchto nástrojů před dodáním stroje. Dokážeme i zavést výrobu a celý projekt dotáhnout až do konce kdy vám u vás předáme hotový stroj včetně nástrojů.

Běžné vybavení

  • Regulátor tlaku
  • NC ovládání
  • CE certifikace stroje
  • Manometr ukazující tlak
  • Stůl s T drážkami

Možnosti dalšího rozšíření

  • Optická závora
  • Spodní přidržovač / vyhazovač
  • Automatizace
  • a další...