fbpx

Pro automatickou výrobu v lince - PH4C

Hydraulické čtyřsloupové PH4C patří mezi jedny z nejpřesnějších lisů. Čtyřsloupové hydraulické lisy jsou otevřené ze čtyř stran a přináší velkou souběžnou přesnost pracovního stolu a beranu. Vhodné do výrobní linky, nebo pro přesnou výrobu s použitím nástrojů bez vedení. Nastavení parametrů je pomocí dotykové obrazovky.Pohon hydraulický
Ovládání NC / CNC
Výrobce AMOB Máquinas Ferramentas S. A


Kdo takový stroj používá?

Čtyřsloupové lisy PH4C najdou své uplatnění nejčastěji v náročných provozech, ve spojení s automatizací, na přesné testování přípravků a pro výrobu velkých sérií s naprostou přesností. Lisy jsou vyráběny na míru podle potřeby produkce. Často jsou spojovány s výrobními linkami, kde je automatické přivádění a odvádění materiálu ze svitku. Stroj dodáváme od 20 tun po 600 tun, s různou velikostí, zdvihy a rychlostí. Čtyřsloupové hydraulické lisy jsou především vhodné tam, kde je vyžadována vysoká přesnost polohování. Dosahují větších přesností než C a H konstrukce protože čtyři sloupy do jisté míry nahrazují vedení nástrojů. Nastavení stroje je od základního ovládání pomocí koncových spínačů v kombinaci s PLC až po CNC řízení, které dokáže ovládat celou výrobní linku včetně přivádění a odvádění materiálu. S konfigurací stroje na míru rádi pomůžeme.

Možnosti stroje

Zapojení do linky

Zapojení do linky

AMOB vyvinul tyto stroje právě pro zapojení do automatické linky. Podávání materiálu, výsek a odvádění materiálu. Lisy jsou často součástí profilovacích linek nebo systémů pro automatické děrování, stříhání i tváření.

4 sloupá konstrukce stroje

4 sloupá konstrukce stroje

Přináší vysokou přesnost pohybu beranu proti spodnímu stolu. Beran je vedený ve čtyřech kluzných bodech jezdících na broušených tyčích které tvoří rám stroje. Jedná se o nejpřesnější rám lisů, zároveň o nejflexibilnější stroj vhodný pro každou výrobu.

Ovládání

Ovládání

Díky uživatelsky příjemnému ovládání lze nastavit a naprogramovat lis velice rychle a jednoduše. Navíc lze volit s NC a CNC varianty, kdy tento systém je součást většího nad systému který ovládl celou linku. Tedy především u CNC varianty.

Hlubokotahé tváření

Hlubokotahé tváření

Stroj je vybavený spodním pístem, který je zapojený hydraulicky do systému tak, aby jej mohl horní píst přetlačovat. Ovládání pak umožňuje nastavení každého pístu samostatně v jeho síle, rychlosti i pozici. Snadno tak docílíte perfektního výrobku v hlubokém tahu.

Nástroje

Nástroje

Dle výkresové dokumentace jsme schopni navrhnout a vyrobit nástroje pro jakoukoliv výrobu. Navíc je možné testování těchto nástrojů před dodáním stroje. Dokážeme i zavést výrobu a celý projekt dotáhnout až do konce kdy vám u vás předáme hotový stroj včetně nástrojů.

Běžné vybavení

  • Regulátor tlaku
  • NC ovládání
  • CE certifikace stroje
  • Manometr ukazující tlak
  • Stůl s T drážkami

Možnosti dalšího rozšíření

  • CNC ovládání
  • Optická závora
  • Spodní přidržovač / vyhazovač
  • Automatizace
  • a další...