Beztrnová ohýbačka trubek PT AMOB

PT

Pohon
elektromechanický
Ovládání
manuální
Výrobce
Amob
Elektromechanické beztrnové ohýbačky trubek jsou malé respektive krátké protože nepoužívají trn. Jsou lehce přemístitelné, díky uložení na vysoko zátěžových kolečkách. Tyto ohýbačky trubek zvládají ohýbat silnostěnné trubky s větším rádiusem ohybu. Použití bez trnu zkracuje výměnu nástrojů a dobu nastavení stroje pro další výrobu. Nabízíme tři modely do průměru trubky 42, 76 nebo 127mm.

Ohýbejte silnostěnné trubky

Ohýbačky PT využívají výrobci pracující se silnostěnnými trubkami, které potřebují ohnout větším rádiusem – 3D a větším. Stroj díky své mobilitě využívají často opraváři v energetickém, plynařském nebo vodohospodářském průmyslu. Díky jednoduchosti nastavení a seřízení je práce na stroji možná prakticky ihned po krátkém zaškolení. Přes svoji jednoduchost si stroj stále zachovává vysokou přesnost a výbornou opakovatelnost výroby. Ke strojů dodáváme samozřejmě nástroje přesně vyrobené pro vaši výrobu.

Technologie, které si zaslouží pozornost

Nástroje

Nabízíme velkou řadu standardně vyráběných nástrojů. Dokážeme vyrobit i nástroje na míru podle toho, jaký zrovna potřebujete. U nástrojů sledujeme průměr trubky, a rádius ohybu. Síla stěny je také důležitý faktor ale ten ovlivňuje kvalitu ohybu.

Mobilita

Stroj je kompaktní a je možné jej snadno přemístit na potřebné místo. Stroj se pohybuje na kolečkách. Dokáže ohýbat bez složitého nastavení nebo zajištění. Během ohybu se nepřináší vibrace a stroj tak nemusí být ukotveny.

Vybavení
stroje

Běžné vybavení
  • Nastavení úhlu na digitálním dispeji
Možnosti dalšího rozšíření
  • Přepravní box na stroj a nástroje
  • Nástroje

Tři základní
varianty stroje

Technické parametry PT 42 PT 76 PT 127
Max. kapacita [mm] Ø 42 x 3 Ø 76 x 4 Ø 127 x 3
Přesnost nastavení osy X [mm] ± 0,5 ± 0,5 ± 0,5
Maximální rádius ohybu [mm] 260 300 450
Příkon [kW] 0,75 1,5 5,5
Logo výrobce ohýbaček trubek, zakružovačke profilů a profilovacích linek - firmy AMOB

60 let zkušeností z Porta

Amob se zaměřuje na ohýbačky trubek, zakružovačky profilů, hydraulické lisy a speciální jednoúčelové stroje na zpracování plechu. Intenzivně se věnuje vývoji a zlepšování vyráběných strojů, aby mohl poskytnout kvalitní a cenově přijatelné řešení.

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
    Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
    Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.