MDH elektromechanická ohýbačka MDH elektromechanická ohýbačka

MDH elektromechanická ohýbačka

Základní ohýbací stroje, které jsou snadno ovladatelné s robustní konstrukcí. Nabízíme je ve dvou variantách ovládání (CN1 a CN2). Plně vybavený stroj pracuje již s rádiusem od 1,5 D. Kapacita těchto strojů je od průměru 10 do 90 mm.

Perfektní stroj pro menší a středně velké projekty, testování ale i nepřetržitou jednoúčelovou výrobu. Mnoho firem volí tento model pro jeho nízké pořizovací náklady a velmi jednoduché ovládání. Je možné na něm také ohýbat ohýbat i malé rádiusy již od 1,5 násobku průměru trubky. Nějvětší model dokáže ohýbat až průměr 90 mm.

Princip práce

Osy jsou poháněny elektromechanickým motorem s převodovkou. Jedná se o trnovou ohýbačku. Ostatní nástroje jsou ohýbací matrice, přítlačná lišta a někdy je nutné použít i vyhlazovač. Pro výběr nástrojů je potřeba znát parametry ohýbaného materiálu. Jsou různé pro nerez, měkkou ocel nebo například měď či jiné materiály.

Ovládání

NC – přehledný dotkyový panel ve dvou variantách automatizace. Ve verzi CN1 můžete na panelu nastavit osu Y (úhel ohybu). CH CN2 ovládá osy Y i Z (rotace trubky). U obou variant je osa X osa mechanicky nastavitelná a ovládaná manuálně.

Pohon stroje:
elektro mechanický
Ovládání:
NC
Výrobce:
Amob (Portugalsko)

Chci získat nabídku na produkt


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

NC ovládání

NC ovládání

MDH existuje ve dvou variantách CN1 a CN2, tedy ovládá osy Y a Z. Umí ukládat programy a nastavení stroje. Je umístěno na panelu na kolečkách s a dotykovým displejem, voliči režimu, reset tlačítkem a stop tlačítkem .

Těsný rádius

Těsný rádius

Stroj zvládne až 1,5 D ohyb i u nerezové trubky. Dokáže si poradit s tenkostěnou i silnostěnou trubkou.

Nástroje

Nástroje

Nástroje (vyrobené v Amobu) vám pomůžeme zvolit podle vašich výkresů. Nepasují ale vždy do standardních tabulek, a tak se velmi často na vývoji zařízení pro vývojové projekty podílí i naše technické oddělení.

F4Z4VLS4r6s

Kapacita

Technické parametry MDH 35 MDH 60 MDH 90
Max. kapacita [mm] Ø 35 x 3 Ø 60 x 3 Ø 90 x 4
Přesnost nastavení osy Y [°] ± 0,1 ± 0,1 ± 0,1
Přesnost nastavení osy Z [°] ± 0,05 ± 0,05 ± 0,05
Max. rádius ohybu [mm] 110 195 305
Pracovní délka [mm] 3000 3000 3000
Příkon stroje CN1 – CN2 [kW] 4,75 – 5 6,2 – 6,4 8 – 8,25

Chci získat nabídku na produkt


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů