Ohýbačka trnová Ohýbačka trnová

MDH

Základní ohýbací stroje, které jsou snadno ovladatelné s robustní konstrukcí. Nabízíme je ve dvou variantách ovládání (CN1 a CN2). Plně vybavený stroj pracuje již s rádiusem od 1,5 D. Kapacita těchto strojů je od průměru 10 do 90 mm.


prohlédnout kapacity→

Chci získat více informací o stroji


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

Použití MDH

Perfektní stroj pro menší a středně velké projekty, testování ale i nepřetržitou jednoúčelovou výrobu. Mnoho firem volí tento model pro jeho nízké pořizovací náklady a velmi jednoduché ovládání. Je možné na něm také ohýbat ohýbat i malé rádiusy již od 1,5 násobku průměru trubky. Nějvětší model dokáže ohýbat až průměr 90 mm.

Princip práce

Osy jsou poháněny elektromechanickým motorem s převodovkou. Jedná se o trnovou ohýbačku. Ostatní nástroje jsou ohýbací matrice, přítlačná lišta a někdy je nutné použít i vyhlazovač. Pro výběr nástrojů je potřeba znát parametry ohýbaného materiálu. Jsou různé pro nerez, měkkou ocel nebo například měď či jiné materiály.

Kapacita

Technické parametryMDH 35MDH 60MDH 90
Max. kapacita [mm]Ø 35 x 3Ø 60 x 3Ø 90 x 4
Přesnost nastavení osy Y [°]± 0,1± 0,1± 0,1
Přesnost nastavení osy Z [°]± 0,05± 0,05± 0,05
Max. rádius ohybu [mm]110195305
Pracovní délka [mm]300030003000
Příkon stroje CN1 - CN2 [kW]4,75 - 56,2 - 6,48 - 8,25

Chci získat více informací o stroji


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

Ovládání a funkce

NC – přehledný dotkyový panel ve dvou variantách automatizace. Ve verzi CN1 můžete na panelu nastavit osu Y (úhel ohybu). CH CN2 ovládá osy Y i Z (rotace trubky). U obou variant je osa X osa mechanicky nastavitelná a ovládaná manuálně.

NC ovládání

NC ovládání

MDH existuje ve dvou variantách CN1 a CN2, tedy ovládá osy Y a Z. Umí ukládat programy a nastavení stroje. Je umístěno na panelu na kolečkách s a dotykovým displejem, voliči režimu, reset tlačítkem a stop tlačítkem .

Těsný rádius

Těsný rádius

Stroj zvládne až 1,5 D ohyb i u nerezové trubky. Dokáže si poradit s tenkostěnou i silnostěnou trubkou.

Nástroje

Nástroje

Nástroje (vyrobené v Amobu) vám pomůžeme zvolit podle vašich výkresů. Nepasují ale vždy do standardních tabulek, a tak se velmi často na vývoji zařízení pro vývojové projekty podílí i naše technické oddělení.

F4Z4VLS4r6s