fbpx

Speciální hydraulický lis z vývoje Maqfort - MAQ na míru

Maqfort vyrábí lisy především v kooperaci s firmou Hidroliksan, která má více než 40 letou výrobní historii. Návrh konstrukce a dalších parametrů lisu je uskutečněn na základě požadavků zákazníka a jeho potřeb pro výrobu. U našich lisů používáme prověřené hydraulické a elektrické komponenty jako jsou Siemens, Bosch Rexroth, Parker a Beijer.Pohon hydraulický
Ovládání manuální / NC
Výrobce Maqfort


Když katalogové řešení nestačí

MAQ speciální hydraulické lisy jsou především určeny zákazníkům, kteří potřebují ve výrobě takové zařízení, která vyžaduje individuální přístup, ať už z pohledu velikosti stroje nebo jeho produktivity.

Tyto lisy navrhujeme a vyrábíme společně s firmou Hidroliksan, která má bohaté výrobní a technické zkušenosti z produkcí takových zařízení. Komplexní hydraulický systém navrhujeme společně s firmou Bosch Rexroth a Parker. Logiku systému vyvíjíme sami v Maqfortu. Následně dohlížíme na výkresy i na celou výrobu. Kontrolu kvality provádíme často přímo ve výrobě.

Vyrábíme stroje všech typů – C, H, čtyřsloupé, horizontální lisy, specifické portálové lisy pro rovnání, “gumolisy” pro lisování do gumy, teplotně vyhřívané lisy, etážové lisy, protlačovací lisy, pneumatické lisy s možností lisování pomocí vaků i testovací lisy s grafickými výstupy a měřením pomocí tenzometrů a lineárních enkodérů. Pro ovládání stroje často používáme systémy Siemens nebo Schneider.

Co zahrnuje náš lis na míru?

Konstrukce

Konstrukce

Pro návrh a konstrukci stroje využíváme vlastní síly a zkušenosti, které následně konzultujeme s firmou Hidroliksan, nebo Amob a ve spolupráci navrhujeme samostatné lisy, nebo komplexní automatické linky.

Kvalitní komponenty

Kvalitní komponenty

Při stavbě speciálních strojů na míru používáme kvalitní materiály a komponenty renomovaných světových výrobců. Jsou to např. Bosch Rexroth nebo Parker a další.

Silný partner

Silný partner

Stroje stavíme s firmou Hidroliksan Halim Usta, která má již 40-ti leté zkušenosti s výrobu hydraulických lisů v továrně s výrobní plochou 27.000 m2.

Bohaté zkušenosti

Bohaté zkušenosti

Vývoj strojů nás baví. Důležité je pochopení výrobku a výrobního procesu aby se projekt mohl realizovat. Pouze úzká spolupráce se všemi stranami přináší úspěšný projekt a právě v tom jsme velmi zkušení. Oslovte nás pro další informace.