MAQ speciální hydraulický lis MAQ speciální hydraulický lis

MAQ speciální hydraulický lis

Potřebujete nestandardní řešení? Naše jednoúčelové i multifunkční hydraulické lisy jsou vyvíjeny a konstruovány naším technickým oddělením na základě požadavků zákazníka.

Maqfort výroba

Maqfort vyrábí lisy především v kooperaci s firmou Hidroliksan, která má více než 60 letou výrobní historii.

Komplexní hydraulický systém navrhujeme společně s firmou Bosch Rexroth a Parker. Logiku systému vyvíjíme sami v Maqfortu.  Následně dohlížíme na výkresy i na celou výrobu. Kontrolu kvality provádíme často přímo ve výrobě.

Typy lisů

Vyrábíme stroje všech typů – C, H, čtyřsloupé, horizontální lisy, specifické portálové lisy pro rovnání, “gumolisy” pro lisování do gumy, teplotně vyhřívané lisy, etážové lisy, protlačovací lisy, pneumatické lisy s možností lisování pomocí vaků i testovací lisy s grafickými výstupy s měřením pomocí tenzometrů a lineárních enkodérů.

Ovládání

Pro ovládání stroje často používáme systémy Siemens nebo Schneider. Industriálním počítačem pak dokážeme vytvářet limity, grafy, statistiky, složitější podmínkové výpočty, vytvářet a tisknout grafy. Dokážeme ovládát samostaný stroj nebo celou linku. Logiku ovládání a software stavíme na míru požadované produkci.

Pohon stroje:
hydraulický
Výrobce:
Maqfort a Hidroliksan
Ovládání:
manuální/NC/CNC

Chci získat více informací o stroji


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

Zkušenosti

Zkušenosti

Máme již mnoho dokončených projektů které jsme vymýšleli společně s kupujícími a výrobci a často dovedeme navrhnout vhodné řešení pro velmi specifický projekt.

Flexibilita

Flexibilita

Dokážeme vytvořit stroj na míru projektu. Řešíme, velikost, síly, přesnosti i ovládání. Umíme vytvořit kompletní automatizovanou linku nebo samostatně stojící hydraulický lis.

Spolehlivost

Spolehlivost

Stroje jsou vyrobeny pod naším dohledem, máme tedy kompletní materiály pro jejich údržbu a případné opravy. Vlastní servisní tým je i součástí vývojového týmu a stroje dobře znají.

Zázemí

Zázemí

Maqfort v roce 2016 dostavěl výrobně skladovou halu, kde dokážeme stroj poskládat, otestovat a dokončit k předání.

Chci získat více informací o stroji


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů