fbpx

Dílenský lis - MAQ DL

Profesionální hydraulický montážní či dílenský lis vhodný pro každodenní práci. Robustní svařený rám je pevný i po letech práce. Je možné pracovat na jakémkoli místě stolu, který se dá zároveň posunout na několik pracovních výšek. Ruční pumpa zvyšuje citlivost při lisování, rovnání nebo ohýbání. Navíc můžeme zvětšit pracovní prostor, nebo stroj postavit celý podle Vás.Pohon hydraulický
Ovládání manuální
Výrobce Hidroliksan


Kdo takový stroj používá?

Dílenské lisy se často používají pro rovnání hřídelí, profilů, nosníků, vylisování a nalisování pouzder a ložisek, ale také pro zátěžové zkoušky nebo testování nástrojů. Na každém stroji je vyměnitelná koncovka pístu, kterou je možné nahradit různými nástroji (děrování, lisování a další). Dále lze na stroji regulovat tlak pomoci regulátoru, tudíž na stroji s větší tonáží můžeme lisovat i malou silou v případě potřeby. Naši zákazníci je mají v malých zámečnických dílnách i velkých provozech včetně automotive. Jeden z nejuniverzálnějších pomocníků nejen ve strojírenské výrobě, který by neměl chybět v žádném provozu. Ke stroji je možné dodat nástroje na ohýbání menších dílů, speciální stoly s T drážkami a mnoho dalšího. Rádi pro Vás upravíme lis na míru.

Výhody stroje

Robustní rám

Robustní rám

Konstrukce rámu je svařená. Díky svařeným spojům jsou výrobky přesné a stabilní. Navíc si udrží stejnou přesnost i po letech intenzivní práce.

Regulace síly

Regulace síly

Maximální sílu si nastavte jednoduše otočením kolečka, které utahuje nebo povoluje ventil. Hodnotu uvidíte na manometru.

Posuvný válec

Posuvný válec

Stroj může mít posuvný hlavní válec do stran. Manuálně povolíte 4 šrouby a posunete celý píst doleva nebo doprava. Dostanete tak píst na místo kam předtím nedostáhl.

Polohování stolu

Polohování stolu

Pracovní výšku strolu můžete nastavit tak, že upevníte stůl k pístu pomocí řetězů. Stůl lehce přizvednete a vyjmete zarážky. Poté pomocí pístu umístíte stůl na vybranou pozici , opět upevníte zarážkami.

Ruční pumpa

Ruční pumpa

Pokud je stroj vybavený ručním ovládáním, můžete lisovat pomocí páky, kterou pumpujete olej do systému. Stroj tak dosahuje velké přesnosti posuvu a můžete například rovnat díly s použitím strojních hodinek.

Stroj na míru

Stroj na míru

Máte malý prostor a potřebujete užší pracovní stůl nebo vám naopak místo nestačí? Dokážeme pro vás navrhnout a vyrobit stroj, který bude odpovídat vašim výrobním potřebám.

Standardní vybavení

  • Robustní svařovaná konstrukce rámu stroje
  • Posuvný stůl

Volitelné vybavení

  • Jemný posuv pístu
  • Posuvný válec
  • Regulátor tlaku
  • 2 rychlostní motor
  • Spodní pracovní stůl
  • a další...

Kapacitní tabulka

Lisovací síla [t]: 80
Zdvih [mm]: 400
A: 2350
B: 850
C: 1350
D: 920
E: 300
H: 900