PHC

Pohon
hydraulický
Ovládání
NC
Výrobce
Hidroliksan
Jednoduché ovládání i správně postavená hydraulika, to je základní pohled na takovýto lis. Přiměřená rychlost pohybů přináší vysokou stabilitu zařízení a dlouhou životnost Stroj je možné konfigurovat několika možnostmi jako je spodní přidržovač nebo vyhazovač, NC řízením i nástroji které vyrábíme se strojem.

Kdo takový stroj používá

PHC model je velmi oblíbený universální stroj který jsme dodali do jedné z největší automobilky v ČR a zároveň do garážové výroby kde je pouze majitel jako obsluha. Stroje mají velký rozsah použití a proto jsou tak oblíbené. Můžete vysekávat, tvářet v nástroji, dělit, lisovat nebo rovnat svařený díl. Díky přístupu ze 3 stran a možnosti otevírat postranní dveře se do stroje vejde velký díl. Zároveň kdy dveře zavřete a spustíte tak bezpečnostní závory stává se ze stroje polo automatický systém kterému vyvoláte předem vytvořený programu začnete vyrábět sérii dílů. Stroje se vyrábí v sériových řadách od 25 tun do 200 tun a se základním NC provedení.

Technologie, které si zaslouží pozornost

Konstrukce rámů

Lisy typu C jsou navrhovány a vyráběny s úzkým designem. To znamená, že stroj není tak náročný na zástavbovou plochu. Hydraulický agregát a ostatní komponenty jsou schované nahoře a nepřekáží tedy nikde kolem lisu.

Ovládání NC

Díky uživatelsky příjemnému ovládání lze nastavit velice rychle a jednoduše. NC systém umožňuje kontrolovat horní, spodní i přechodovou pozici beranu. Všechny vytvořené programy je možné uložit do databáze a později vyvolat a použít ve stroji.

Stůl s T-drážkami

T-drážky v horním i spodním pracovním stole umožňuje rychlé a přesné upevnění nástrojů. Zároveň je možné mít ve stole středový otvor který slouží pro vyhazovač, nebo pro odvod materiálu.

Posuvné dveře

Na obou stranách stroje jsou poučné dveře. V případě otevření máte velký prostor pro vložení dílu, který be se tam jinak nevešel. Stroj při otevření dveří automaticky změní pracovní rychlost na bezpečnou.

Tlaková regulace

Nastavení tlaku se provádí manuálně kolečkem. Nastavenou sílu uvidíte na manometru na stroji. Regulace je důležitá při nastavení programu aby jste byli schopni nastavit perfektní výrobek v nástroji. Další nastavení je časové zpoždění pro přejetí spodní pozice.

Vybavení
stroje

Běžné vybavení
 • Regulátor tlaku
 • Manometr ukazující aktuální tlak
 • NC ovládání
 • CE certifikace stroje
Možnosti dalšího rozšíření
 • Optická závora
 • Spodní přidržovač / vyhazovač
 • Rychloběžný lis
 • a další…
Logo výrobce ohýbaček trubek, zakružovačke profilů a profilovacích linek - firmy AMOB

60 let zkušeností z Porta

Amob se zaměřuje na ohýbačky trubek, zakružovačky profilů, hydraulické lisy a speciální jednoúčelové stroje na zpracování plechu. Intenzivně se věnuje vývoji a zlepšování vyráběných strojů, aby mohl poskytnout kvalitní a cenově přijatelné řešení.

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.