PH4C

Pohon
hydraulický
Ovládání
NC / CNC
Výrobce
Amob
Hydraulické čtyřsloupové PH4C patří mezi jedny z nejpřesnějších lisů. Čtyřsloupové hydraulické lisy jsou otevřené ze čtyř stran a přináší velkou souběžnou přesnost pracovního stolu a beranu. Vhodné do výrobní linky, nebo pro přesnou výrobu s použitím nástrojů bez vedení. Nastavení parametrů je pomocí dotykové obrazovky.

Kdo takový stroj používá

Čtyřsloupové lisy PH4C najdou své uplatnění nejčastěji v náročných provozech, ve spojení s automatizací, na přesné testování přípravků a pro výrobu velkých sérií s naprostou přesností. Lisy jsou vyráběny na míru podle potřeby produkce. Často jsou spojovány s výrobními linkami, kde je automatické přivádění a odvádění materiálu ze svitku. Stroj dodáváme od 20 tun po 600 tun, s různou velikostí, zdvihy a rychlostí. Čtyřsloupové hydraulické lisy jsou především vhodné tam, kde je vyžadována vysoká přesnost polohování. Dosahují větších přesností než C a H konstrukce protože čtyři sloupy do jisté míry nahrazují vedení nástrojů. Nastavení stroje je od základního ovládání pomocí koncových spínačů v kombinaci s PLC až po CNC řízení, které dokáže ovládat celou výrobní linku včetně přivádění a odvádění materiálu. S konfigurací stroje na míru rádi pomůžeme.

Technologie, které si zaslouží pozornost

Zapojení do linky

AMOB vyvinul tyto stroje právě pro zapojení do automatické linky. Podávání materiálu, výsek a odvádění materiálu. Lisy jsou často součástí profilovacích linek nebo systémů pro automatické děrování, stříhání i tváření.

4 sloupá konstrukce stroje

Přináší vysokou přesnost pohybu beranu proti spodnímu stolu. Beran je vedený ve čtyřech kluzných bodech jezdících na broušených tyčích které tvoří rám stroje. Jedná se o nejpřesnější rám lisů, zároveň o nejflexibilnější stroj vhodný pro každou výrobu.

Ovládání

Díky uživatelsky příjemnému ovládání lze nastavit a naprogramovat lis velice rychle a jednoduše. Navíc lze volit s NC a CNC varianty, kdy tento systém je součást většího nad systému který ovládl celou linku. Tedy především u CNC varianty.

Hlubokotahé tváření

Stroj je vybavený spodním pístem, který je zapojený hydraulicky do systému tak, aby jej mohl horní píst přetlačovat. Ovládání pak umožňuje nastavení každého pístu samostatně v jeho síle, rychlosti i pozici. Snadno tak docílíte perfektního výrobku v hlubokém tahu.

Nástroje

Dle výkresové dokumentace jsme schopni navrhnout a vyrobit nástroje pro jakoukoliv výrobu. Navíc je možné testování těchto nástrojů před dodáním stroje. Dokážeme i zavést výrobu a celý projekt dotáhnout až do konce kdy vám u vás předáme hotový stroj včetně nástrojů.

Vybavení
stroje

Běžné vybavení
 • Regulátor tlaku
 • NC ovládání
 • CE certifikace stroje
 • Manometr ukazující tlak
 • Stůl s T drážkami
Možnosti dalšího rozšíření
 • CNC ovládání
 • Optická závora
 • Spodní přidržovač / vyhazovač
 • Automatizace
 • a další…
Logo výrobce ohýbaček trubek, zakružovačke profilů a profilovacích linek - firmy AMOB

60 let zkušeností z Porta

Amob se zaměřuje na ohýbačky trubek, zakružovačky profilů, hydraulické lisy a speciální jednoúčelové stroje na zpracování plechu. Intenzivně se věnuje vývoji a zlepšování vyráběných strojů, aby mohl poskytnout kvalitní a cenově přijatelné řešení.

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.