Lisy na míru

Pohon
hydraulický
Ovládání
manuální / NC
Výrobce
Maqfort + Hidroliksan
Maqfort vyrábí lisy především v kooperaci s firmou Hidroliksan, která má více než 40 letou výrobní historii. Návrh konstrukce a dalších parametrů lisu je uskutečněn na základě požadavků zákazníka a jeho potřeb pro výrobu. U našich lisů používáme prověřené hydraulické a elektrické komponenty jako jsou Siemens, Bosch Rexroth, Parker a Beijer.

Když katalogové řešení nestačí

MAQ speciální hydraulické lisy jsou především určeny zákazníkům, kteří potřebují ve výrobě takové zařízení, která vyžaduje individuální přístup, ať už z pohledu velikosti stroje nebo jeho produktivity

Tyto lisy navrhujeme a vyrábíme společně s firmou Hidroliksan, která má bohaté výrobní a technické zkušenosti z produkcí takových zařízení. Komplexní hydraulický systém navrhujeme společně s firmou Bosch Rexroth a Parker. Logiku systému vyvíjíme sami v Maqfortu. Následně dohlížíme na výkresy i na celou výrobu. Kontrolu kvality provádíme často přímo ve výrobě.

Vyrábíme stroje všech typů – C, H, čtyřsloupé, horizontální lisy, specifické portálové lisy pro rovnání, “gumolisy” pro lisování do gumy, teplotně vyhřívané lisy, etážové lisy, protlačovací lisy, pneumatické lisy s možností lisování pomocí vaků i testovací lisy s grafickými výstupy a měřením pomocí tenzometrů a lineárních enkodérů. Pro ovládání stroje často používáme systémy Siemens nebo Schneider.

Technologie, které si zaslouží pozornost

Konstrukce

Pro návrh a konstrukci stroje využíváme vlastní síly a zkušenosti, které následně konzultujeme s firmou Hidroliksan, nebo Amob a ve spolupráci navrhujeme samostatné lisy, nebo komplexní automatické linky.

Kvalitní komponenty

Při stavbě speciálních strojů na míru používáme kvalitní materiály a komponenty renomovaných světových výrobců. Jsou to např. Bosch Rexroth nebo Parker a další.

Silný partner

Stroje stavíme s firmou Hidroliksan Halim Usta, která má již 40-ti leté zkušenosti s výrobu hydraulických lisů v továrně s výrobní plochou 27.000 m2.

Bohaté zkušenosti

Vývoj strojů nás baví. Důležité je pochopení výrobku a výrobního procesu aby se projekt mohl realizovat. Pouze úzká spolupráce se všemi stranami přináší úspěšný projekt a právě v tom jsme velmi zkušení. Oslovte nás pro další informace.

40 let lisařské historie

Soustředí se výhradně na hydraulické lisy různých typů od dílenských po rychloběžné čtyřsloupové.

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
    Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
    Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.