HDT

Pohon
hydraulický
Ovládání
manuální / NC
Výrobce
Hidroliksan
HDT je jednoduchý hydraulický lis, který má konstrukci typu H. NC ovládaný stroj umožňující mnoho operací spojených s nástrojem který má dobré vedení. Již v základu dokážete nastavit horní a spodní pozici beranu, tlak a rychlost příjezdu. Lis má obě vstupní strany zabezpečeny světelnou závorou.

Použití stroje

Stroj je dělaný pro jednosměnnou výrobu a pro jednodušší operace nevyžadující extrémní přesnost rámu a nastavení hydrauliky. Jedná se o ekonomickou variantu klasického H lisu. Stroj je vhodný do všech typů provozu a jedná se o profesionální zařízení, nicméně je často používán pro testování ve zkušebnách, u výroby dílu kde nezáleží na 0,1 ale na 1 mm toleranci. Vystřihovací práce zvládá bez potíží, umí pracovat s velkou plochou spíš i malým nástrojem. V základu najdete T drážky ve spodním i horním stole, dvouruční ovládání a NC řízení.

Technologie, které si zaslouží pozornost

Ovládání NC

Uživatelsky příjemné ovládání lze nastavit velice rychle a jednoduše. NC systém umožňuje kontrolovat horní, spodní i přechodovou pozici beranu. Ukládání programu v systému.

Stůl s T-drážkami

T-drážky vyfrézované v horním i spodním pracovním stole umožňuje rychlé a přesné upevnění nástrojů. Pro uchycení nástroje existují jednoduché mechanické upínky nebo hydraulické pro rychlou výměnu nástrojů.

Hydraulika

Lis je vybavený hydraulickým systémem který pohybuje s beranem. Jedná se o systém kde používáme menší písty pro rychlo-posuv a hlavní píst pro lisovací práce. Je možné nastavit maximální dosažený tlak a pozici, čímž je možné přesně nastavit výrobní program.

Bezpečnost CE

ajištění bezpečnosti je klíčové pro použití lisu v jakémkoliv provozu. HDT má z obou stran bezpečnostní světelnou závoru a v případě její přerušení se lis okamžitě zastaví. Druhé zabezpečení je dvojruční ovládání které udrží obě ruce obsluhy mimo pracovní prostor.

Vybavení
stroje

Běžné vybavení
 • Regulace tlaku
 • Ukazatel naměřené ho tlaku
 • Oba stoly s T-drážkami
 • CE certifikace stroje
Možnosti dalšího rozšíření
 • Vyhazovací válec
 • Ovládací panel s dotykovou obrazovkou
 • a další…

40 let lisařské historie

Soustředí se výhradně na hydraulické lisy různých typů od dílenských po rychloběžné čtyřsloupové.

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.