SMC-HHRP

Pohon
hydraulický
Ovládání
NC
Výrobce
Hidroliksan
Standardně vyrábíme “horké” lisy v kapacitách 100 až 3.000 tun. Lisy jsou konstrukce typu H, která zaručuje velkou tuhost a stabilitu po celou životnost stroje. Vyhřívání zajišťují odporové plechy uložené ve stolech lisu které je možné vyhřívat až do teploty 200 C. NC řízení pak ovládá pohyby lisu i ohřev rozdělený do více okruhů.

Kdo takový stroj používá

Tento hydraulické lis se používá při výrobě kompozitních materiálů, kaučuků, gumy, pryže různého složení a mnoha dalších složek, které při své výrobě vyžadují teplo. Teplo vzniklé vyhříváním je izolováno od zbytku stroje tak aby nepoškodilo stroj samotný. Izolační materiál je vložený přímo do horního a spodního stolu lisu. Ovládání lisu je klíčem ke správné výrobě dílů. Umíme nastavit lis v mnoha režimech a přizpůsobit jej tak práci, která před námi prošla laboratorním testování nebo roky zkušeností vás, výrobců.

Technologie, které si zaslouží pozornost

H konstrukce rámu

Kvalifikovaně svařovaná a kontrolovaná konstrukce rámu zaručuje vysokou tuhost a stabilitu stroje i při zatížením velkými sériemi. Rám se nerozevírá, umožňuje tedy vysokou opakovatelnou výroby a zaručuje dlouhodobou životnost. Beran v rámu jezdí po 8 bodovém mazaném vedení které je možné seřizovat.

Ovládání

Díky uživatelsky příjemnému ovládání lze nastavit velice rychle a jednoduše. NC systém umožňuje kontrolovat horní, spodní i přechodovou pozici beranu, teplotu jednotlivých okruhů, zavírací sílu, oddech, časování a více. Všechny vytvořené programy je možné uložit do databáze a později vyvolat a použít ve stroji.

Vyhřívání

Díky odporovým deskám které zakomponujeme do pracovních stolů, budete schopni ovládat jednotlivé okruhy a nastavovat teplotu +/- 5C. Systém vyhřívání děláme často na míru podle specifikace výrobního programu.

Izolace

Izolujeme pracovní stoly od rámu stroje tak aby teplota neovlivnila životnost a provozuschopnost hydraulického lisu. Vysoko pevnostní izolace zamezí přenosu tepla a zároveň vydrží vysoký tlak lisu.

Vybavení
stroje

Běžné vybavení
 • NC ovládání s dotykovým displejem
 • Možnost nastavení pozice a tlaku na dotykovém displeji
 • Lubrikace a vzduchové chlazení stroje
 • Optické závory
 • Stůl s T drážkami
 • CE certifikace stroje
Možnosti dalšího rozšíření
 • Ejektor
 • Zařízení pro vkládání / vykládání nástrojů
 • a další…

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.