fbpx

Univerzální NC hydraulický lis - CFSS

Konstrukce C přináší několik výhod a tou nejdůležitější je přístup ze tří stran. Tento lis je univerzální stroj který umí zpracovat plech i jiný materiál, dokážete jej nastavit pomocí NC řízení a všechny vytvořené programy uložit a později se k nim vrátit. Lisy se vyrábí ve řadách do 250 tun. Více variant umíme udělat na míru.Pohon hydraulický
Ovládání NC
Výrobce Hidroliksan


Kdo takový stroj používá?

Základní hydraulický lis je vhodný pro sériovou výrobu i práci v manuálním režimu. Jedná se o stroj který často putuje do zámečnických dílen, kde je používaný na rovnání i práci s jednoduchými nástroji. Na druhou stranu je vhodný i pro sériovou výrobu kde se nemění výrobní program. již v základu má lis automatický režim kde nastavíme výrobní cyklus pomocí koncových spínačů, které určují začátek a konce pohybu beranu. Ručním regulátorem tlaku nastavíte maximální dosažitelný tlak a tak v kombinaci těchto dvou funkcí dokážete odladit výrobek velmi přesně. Robustní svařený rám a kvalitní hydraulika z tohoto stroje dělá pomocníka na mnoho let.

Možnosti stroje

C - Konstrukce rámů

C - Konstrukce rámů

Předními výhodami je přístup ze tří stran, kdy můžete do stroje vložit velký díl, který přesahuje ze stroje ven. Další výhodou je i velikost samotného lisu která je obvykle menší než u H lis stejných parametrů. C je univerzální lis pro všestrannou výrobu, perfektní i tam kde není jisté co přijde za práci další den.

Ovládání NC

Ovládání NC

Díky uživatelsky příjemnému ovládání lze nastavit velice rychle a jednoduše. NC systém umožňuje kontrolovat horní, spodní i přechodovou pozici beranu, tlak a rychlosti beranu. Všechny vytvořené programy je možné uložit do databáze a později vyvolat a použít ve stroji.

Stůl s T-drážkami

Stůl s T-drážkami

T-drážky vyfrézované v horním i spodním pracovním stole umožňuje rychlé a přesné upevnění nástrojů. Pro uchycení nástroje existují jednoduché mechanické upínky nebo hydraulické pro rychlou výměnu nástrojů.

Konfigurace stroje

Konfigurace stroje

Všechny typy C-lisů je možné nakonfigurovat na přání zákazníka do nejmenšího detailu. Větší stůl, různé rychlosti, zdvih beranu a další.

Běžné vybavení

  • NC ovládání
  • Optická závora
  • Regulátor tlaku
  • Stůl s T drážkami
  • CE certifikace stroje

Možnosti dalšího rozšíření

  • Variabilní rychlost
  • Spodní přidržovač / vyhazovač
  • Automatizace
  • a další...