fbpx

Hydraulický lis H - HSA

Tyto lisy mají vynikající vlastnosti při vysoké zátěži. Jedná se o stroje pro tváření, děrování nebo dělení velkých formátů plechu při kapacitě až 3.000 tun! Stroje HSA jsou vybaveny nejdůležitějšími funkcemi pro spolehlivé a produktivní řešení. Numerické ovládání vám umožní snadné nastavení všech funkcí.Pohon hydraulický
Ovládání NC
Výrobce Hidroliksan


Kdo takový stroj používá?

Hydraulické lisy HSA jsou stroje, které je možné využít na všestranné lisování i pro jednoduší výrobky, kde je nutná přesnost, nebo velký pracovní prostor. Používají se v lisovnách pro sériovou výrobu i jako samostatné jednotky pro různorodou výrobu nebo testování. Používá větší pracovní stoly než lis typu C a dokáže tak pojmout i nadměrné tvářecí nástroje. Vysoce přesný zpracovaný rám a stůl umožňují našim zákazníkům zpracovávat přesné produkty. Hydraulický lis dokáže přijet velkou rychlostí do místa lisování, zalisovat a poté se rychle vrátit do výchozí pozice. Kapacity hydraulických lisů HSA jsou standardně 100 – 3.000 tun. Větší kapacity je nutno konzultovat. Nastavení stroje je pomocí NC řízení, které dokáže ovládat všechny funkce stroje. Stroje jsou rozšiřitelné o spodní vyrážení. V případě potřeby dodáme ke stroji mobilní přípravky pro zavážení forem do stroje.

Možnosti stroje

Ovládání

Ovládání

Díky uživatelsky příjemnému ovládání lze nastavit velice rychle a jednoduše. NC systém umožňuje kontrolovat horní, spodní i přechodovou pozici beranu, tlak a rychlosti beranu. Všechny vytvořené programy je možné uložit do databáze a později vyvolat a použít ve stroji.

Stůl s T-drážkami

Stůl s T-drážkami

T-drážky vyfrézované v horním i spodním pracovním stole umožňuje rychlé a přesné upevnění nástrojů. Pro uchycení nástroje existují jednoduché mechanické upínky nebo hydraulické pro rychlou výměnu nástrojů.

H - konstrukce rámu

H - konstrukce rámu

Kvalifikovaně svařovaná a kontrolovaná konstrukce rámu zaručuje vysokou tuhost a stabilitu stroje i při zatížením velkými sériemi. Rám se nerozevírá, umožňuje tedy vysokou opakovatelnou výroby a zaručuje dlouhodobou životnost. Beran v rámu jezdí po 8 bodovém mazaném vedení které je možné seřizovat.

Rozměry pracovního stolu

Rozměry pracovního stolu

Díky H konstrukci lisu můžeme mít mnohem větší rozměry stolů, než u jakýchkoliv jiných strojů. Mnoho našich zákazníků má stůl na míru vlastní výrobě. Vyrobíme T drážky podle nástrojů které máte, umíme udělat otvory podle potřeby a další úpravy.

Běžné vybavení

  • NC ovládání s dotykovým displejem
  • Možnost nastavení pozice a tlaku na dotykovém displeji
  • Lubrikace a vzduchové chlazení stroje
  • Optické závory
  • Stůl s T drážkami
  • CE certifikace stroje

Možnosti dalšího rozšíření

  • Ejektor
  • Variabilní rychlost
  • Zařízení pro vkládání / vykládání nástrojů
  • a další...