fbpx

Formovač konců - MB

Formovač konců trubek Amob MB zahrnuje všechny běžné varianty zůžení, rozšíření a dalšího tváření konců trubek i jiných profilů. Na výběr jsou různé kapacity i varianty stroje od jednostanicových po složité se třemi stanicemi a možností práce ve výrobní lince. Stroj pracuje na jednoduchém principu hydraulického lisování, díky tomu je velice jednoduchý na údržbu a nastavení.Pohon hydraulický
Ovládání manuální
Výrobce AMOB Máquinas Ferramentas S. A


Kdo takový stroj používá?

Na naších formovačích dokážeme zužovat i rozšiřovat profily, vytvářet různé prstence a uzavření. Umíme vyseknout otvor nebo například rotačně opracovat povrch trubky. Stroje jsou určeny všem, kdo zpracovávají konce trubek. Jsou vhodné pro automotive, výrobce nábytku i zemědělský a stavební průmysl. Nastavení stroje je velice jednoduché pomocí koncových spínačů, které udávají pozici jednotlivých formovacích hlav. Po nastavení výrobku lze přepnou stroj do automatického módu, který dokončí řadu operací automaticky a vytvoří tak hotový díl. Lze formovat od malých trubiček až po průměr trubek 250mm. Nástroje pro formování vytváří AMOB dle dodaných výkresů a následné testování pro Vás rádi uděláme v Maqfort.

Možnosti stroje

Mnoho typů výrobků

Mnoho typů výrobků

Nabízíme jak standardní nástroje, tak speciální zařízení pro vývojové projekty. Podle požadovaného výsledku navrhneme nástroje i počet formovacích stanic.

Formování ve 3 cyklech

Formování ve 3 cyklech

Pro složité tvary formujeme výrobky až ve 3 krocích pro dosažení perfektního výsledku.

Automatická lubrikace

Automatická lubrikace

Výroba se provádí v olejové nebo jiné lázni. Stroj je vybavený rekuperačním systémem který sbírá olej a přivádí ho regulovatelným okruhem na vyráběný díl.

Nastavení dorazů

Nastavení dorazů

Snadné nastavení stroje v pozicích do kterých má dojet. Každá tvářecí hlava potřebuje dojet do jiné pozice aby byl výrobek perfektní. MB formovat konců se nastavuje manuálně pomocí koncových spínačů.

Běžné vybavení

  • Formovač konců s 1 formovací stanicí
  • Automatická lubrikace dílu a nástroje při formování

Možnosti dalšího rozšíření

  • Vysekávací jednotka
  • Stroj se 2 / 3 formovacími stanicemi
  • a další...

Kapacitní tabulka

 Model MB30
Max. kapacita [mm] Ø30x3
Max. zdvih formování [mm] 168
Formovací stanice až 3
Pracovní tlak [bar] 165
Příkon [kW] 4