Cornerweld Nimblesafe

Pohon
servoelektrický, pneumatický
Ovládání
NC
Výrobce
Schnelldorfer
Cornerweld Nimblesafe je přímo určený k produktivnímu a velmi kvalitnímu svařování rohů. Tento stroj byl speciálně vyvinut na svařování rohů o max. délce hrany 100 mm. Upnutí výrobku zajišťuje pneumatický systém. Řízení stroje je pomocí dotykové NC obrazovky, která umožňuje uložení a nastavení parametrů jednotlivých programů.

Kdo takový stroj používá

Tyto stroje jsou určené pro profesionální svařování rohů do 100 mm délky. Jejich uplatnění najdete v odvětvích jako automotive, výroba světel, zakázkové výroby, gastro a mnoha dalších. Stroj dokáže svařovat ve velmi vysoké kvalitě sváru bez zabarvení, to znamená že není potřeba dalších operací jako je broušení a moření. Upínací systém je pneumatický a navíc i velmi bezpečný, nemůže dojít ke zranění obsluhy. Nastavení svařovacích a dalších prametrů lze zvolit na dotykovém NC panelu. Programy lze editovat a ukládat. Stroj disponuje pamětí až na 200 programů. Veškeré použité komponenty na stroji jsou od renomovaných světových výrobců. Stroj je vyroben tak, aby svařoval ve stejné kvalitě dlouhá léta i při vysokém vytížení.

Technologie, které si zaslouží pozornost

NC řízení s pamětí

Stroj je vybavený přehledným NC řízením, kde se nastavují svařovací a další parametry. Systém nabízí paměť až na 200 programů.

Chlazení svařovacího zdroje a trnu

Pomocí vodního chlazení zdroje a vnitřního trnu je možné nasadit stroj do více směnné výroby.

Pneumatický systém uchycení

Pneumatický systém uchycení dílů pomocí prstů vyrobených z odolné slitiny mědi (CuCrZr), zajistí vždy stabilní upnutí pro maximální kvalitu sváru.

Žádné broušení

Díky velice preciznímu sváru a několika plynům přidávaným do sváru a jeho okolí, je díl po svaření bez zápalů a pohledový. Ve většině případů tímto odbouráme nutnost broušení.

Systém Quick-Change Tooling

Vysoce flexibilní a univerzální systém výměny nástrojů. Průměrná doba natavení na jiný výrobek je od 15 sec až po 2 min. Systém je segmentový již v základu.

Velmi kvalitní použité komponenty

Stroj je vyroben z nejkvalitnějších dílu od světových výrobců ( FRANKE, Schneider Electric, Fronius, Rittal, Siemens a další ).

Vybavení
stroje

Běžné vybavení
 • NC ovládání Siemens s pamětí na 200 programů
 • Nožní pedál
 • Segmentový přípravek pro zakládání z odolné slitiny mědi (CuCrZr)
 • Spodní přidržovač pro větší díly, manuálně stavitelný
 • CE certifikace stroje
Možnosti dalšího rozšíření
 • Svařovací zdroj podle typu výroby
 • Podavač drátu do sváru
  TEKA Handycart –
 • Systém pro odsávání spalin
 • Chlazení vodou (vzduch) HYFRA
 • a další…

Dokonalé svařování bez námahy

Schnelldorfer Maschinenbau je ideálním partnerem pro všechny, kteří chtějí dosáhnout skvělých výsledků v automatickém sváření. Nabízí stroje na podélné a rotační svařování i svařování rohů.

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.
  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
  Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.