fbpx

Svařovací automat na rohy - Cornerweld Duct

Rohový svařovací automat Cornerweld DUCT od Německého výrobce Schnelldorfer je určený pro produktivní a precizní sváření rohů v gastro a dalších odvětví. Stroje řad Cornerweld efektivně nahrazují ruční sváření u mnoha typů výrobků. Stroj je k dispozici ve čtyřech délkách – 900 mm, 1100 mm, 1300 mm a 1600 mm.Pohon servoelektrický, pneumatický
Ovládání NC
Výrobce Schnelldorfer Maschinenbau - Perfection welds together


Kdo takový stroj používá?

Cornerweld DUCT je rohový svařovací stroj, který dokáže svařovat rohy různých typů materiálů a to až do délky 1600 mm. Nejvíce ho ocení v gastro výrobě, hygienickém průmyslu a mnoha dalších. Je vhodný pro výrobu pouzder, rozvaděčů, kovových skříní a mnoha jiných výrobku, kde je zapotřebí rohový svár.

Stroj dokáže svařovat materiály od tloušťky 0,5 – 3,0 mm. Pneumatický systém upínání plechu je přizpůsoben upínání rohů a zajistí nám přesné usazení svařovaných částí k sobě.

Nastavení a ovládání stroje je řešeno pomocí dotykového NC panelu s pamětí až na 200 programů Všechny použité komponenty jsou od renomovaných světových výrobců. Precizní německé zpracováním je zárukou dlouhodobého bezporuchového chodu stroje.

Vše záleží na konfiguraci stroje, kterou pro Vás u výrobce rádi připraví na míru Vašim požadavkům.

Možnosti stroje

NC řízení s pamětí

NC řízení s pamětí

Stroj je vybavený přehledným NC řízením, kde se nastavují svařovací a další parametry. Systém nabízí paměť na 200 programů.

Chlazení svařovacího zdroje a trnu

Chlazení svařovacího zdroje a trnu

Pomocí vodního chlazení zdroje a vnitřního trnu je možné nasadit stroj do více směnné výroby

Pneumatický systém uchycení

Pneumatický systém uchycení

Pneumatický systém uchycení dílů pomocí prstů vyrobených z odolné slitiny mědi (CuCrZr), zajistí vždy stabilní upnutí pro maximální kvalitu sváru.

Eliminace broušení

Eliminace broušení

Díky velice preciznímu sváru a několika plynům přidávaným do sváru a jeho okolí, je díl po svaření bez zápalů a pohledový. V většině případů tímto odbouráváme nutnost broušení.

Velmi kvalitní použité komponenty

Velmi kvalitní použité komponenty

Stroj je vyroben z nejkvalitnějších dílu od světových výrobců ( FRANKE, Schneider Electric, Fronius, Rittal, Siemens a další ).

Běžné vybavení

  • NC ovládání Siemens s pamětí na 200 programů
  • Nožní pedál
  • Segmentový přípravek pro zakládání z odolné slitiny mědi (CuCrZr)

Možnosti dalšího rozšíření

  • Svařovací zdroj podle typu výroby
  • Podavač drátu do sváru
  • TEKA Handycart - Systém pro odsávání spalin
  • Chlazení vodou (vzduch) HYFRA
  • a další...