Služby

Služby

Pomůžeme zrealizovat váš výrobní záměr

Nejste si jisti, že se vám investice do nového vybavení vyplatí? Že stroje dlouhodobě využijete?

Jednou z našich předností je individuální přístup k výrobnímu plánu, který chcete nákupem strojů realizovat. Neomezujeme se pouze na prodej, ale pomůžeme vám při rozhodování.

Konzultace a řešení

Konzultace a řešení

Navrhneme kompletní řešení podle vašeho zadání. Zaměříme se na kvalitu, produktivitu a další požadavky. V kooperaci se servisním oddělením a výrobcem strojního vybavení následně provedeme kontrolu proveditelnosti.

Návrh výrobního procesu

Návrh výrobního procesu

Pomůžeme vám zkompletovat celý výrobní proces - navrhneme rozložení strojního vybavení na zpracování profilů a plechu, poradíme při volbě materiálu a vytvoříme pracovní zóny pro efektivní výrobu.

Doprava a instalace strojů

Doprava a instalace strojů

Zajistíme proces přepravy od výrobce až do vašich výrobních prostor včetně umístění do pracovních zón. Provedeme instalaci strojního vybavení, čímž ji připravíme na testování a následný ostrý provoz.

Zavedení do výroby

Zavedení do výroby

Před spuštěním výroby důkladně zaškolíme obsluhu a stroje podrobíme testovacímu provozu. Jsme tak připraveni na první spuštění ostrého provozu.

Prodej nástrojů a rozšíření

Prodej nástrojů a rozšíření

Prodáváme rozšíření pro stávající stroje na zpracování profilů a plechu, dodáváme spotřební materiály. Vyrábíme a navrhujeme speciální nástroje pro ohýbačky trubek, lisy a formovače.

Vývoj speciálních a jednoúčelových strojů

Vývoj speciálních a jednoúčelových strojů

Vyvíjíme a vyrábíme jednoúčelové stroje pro lisování, ohýbání, dělení plechu a profilů. Navrhujeme a kompletujeme strojní celky pro automatizovanou výrobu.

Naším cílem je vám zjednodušit výběr a samotné nasazení nejvhodnějšího stroje tak, abyste se mohli soustředit na to podstatné - na výrobu.

Chcete vědět více?

Napište nám


Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů