Showroom Maqfort

Showroom
Maqfort
Pražská 1574
Mníšek pod Brdy
Česká republika
+420 739 465 876 volejte kdykoliv Po - Pá 9 - 18 hod. info@maqfort.cz
Hledáte další kontakty?
Zobrazit stránku kontakt

V našem showroomu nabízíme možnost vidět některé naše tvářecí stroje v akci, vyzkoušet si jejich ovládání i funkce. Můžete se také seznámit s našimi techniky, kteří vám ochotně stroje ukáží.

Mapa

Naplánovat trasu

Pražská 1574, Mníšek pod Brdy, Česká republika

Aktuální stroje v Showroomu

Pravidelně aktualizujeme skladové zásoby, proto si u nás můžete mnoho strojů vyzkoušet, zaškolit obsluhu a začít bez dlouhého čekání pracovat. Mnoho strojů máme také skladem u našich výrobců a rádi zajistíme rychlou dopravu k vám. Kapacitní tabulky často nestačí, u nás si můžete před zakoupením vyzkoušet, zda stroj splňuje požadavky pro Vaší výrobu.

Elena One svařovací automat na podélné sváry

Svařovací automat pro podélné svařování včetně svařování děrovaného plechu pro různé typy materiálu. Možnost svařovat různé tvary - ploché plechy, trubky i kužele.

Podélné svařování Svařování
Elena One svařovací automat na podélné sváry

B4 čtyřválcová zakružovačka plechu

Hydraulická zakružovačka plechu pro produktivní výrobu trubek, kuželů, hranatých trubek nebo tvarů eliptického průřezu. Pro složitější díly je možnost použít NC nebo CNC řízení, které stroji přidává snadnou opakovatelnost i možnost vytvářet složité geometrické tvary.

Tváření Zakružovačky plechu
B4 čtyřválcová zakružovačka plechu

MAH AC zakružovačka profilů a trubek

Spodní hydraulicky stavitelné rolny, tři poháněné rolny a možnost hydraulických vodících válců. Stroje pro těžší provoz. Dosahují kapacity 120x25 mm plného profilu nebo trubky průměru 150 mm.

Tváření Zakružovačky profilů
MAH AC zakružovačka profilů a trubek

MAH zakružovačka profilů a trubek

Zakružovačka profilů a trubek s hydraulicky stavitelnou horní rolnou a pohone tří rolen. Nastavení hydraulikou dává těmto zkružovačkám větší produktivitu a flexibilitu ve výrobě. Stroje zvládnou i větší profily jako 80x80 jekl nebo trubku 89x2 mm.

Tváření Zakružovačky profilů
MAH zakružovačka profilů a trubek

MAQ DL hydraulický dílenský lis

Dílenský lis MAQ DL se silou 20 až 600 tun. Univerzální stroj do dílny, výroby i pro údržbáře. Naše lisy mají robustní vařenou konstrukci, díky které mají skvělou životnost. Dokážeme také navrhnout stroj na míru dle vašich potřeb (větší rozměry stolu, zdvih apod.).

Hydraulické lisy Tváření Zámečnická dílna
MAQ DL hydraulický dílenský lis

MAQ speciální hydraulický lis

Potřebujete nestandardní řešení? Naše jednoúčelové i multifunkční hydraulické lisy jsou vyvíjeny a konstruovány naším technickým oddělením na základě požadavků zákazníka.

Hydraulické lisy Lisy na míru Tváření
MAQ speciální hydraulický lis
vlastní vývoj