Showroom Maqfort

Showroom
Maqfort
Pražská 1574
Mníšek pod Brdy
Česká republika
+420 739 465 876 volejte kdykoliv Po - Pá 9 - 18 hod. info@maqfort.cz
Hledáte další kontakty?
Zobrazit stránku kontakt

V našem showroomu nabízíme možnost vidět některé naše tvářecí stroje v akci, vyzkoušet si jejich ovládání i funkce. Můžete se také seznámit s našimi techniky, kteří vám ochotně stroje ukáží.

Mapa

Naplánovat trasu

Pražská 1574, Mníšek pod Brdy, Česká republika

Aktuální stroje v Showroomu

Pravidelně aktualizujeme skladové zásoby, proto si u nás můžete mnoho strojů vyzkoušet, zaškolit obsluhu a začít bez dlouhého čekání pracovat. Mnoho strojů máme také skladem u našich výrobců a rádi zajistíme rychlou dopravu k vám. Kapacitní tabulky často nestačí, u nás si můžete před zakoupením vyzkoušet, zda stroj splňuje požadavky pro Vaší výrobu.

Ohraňovací lis hydraulický

Výkonný produktivní a velice přesný hydraulický ohraňovací lis. Zaměřuje se na snížení deformací rámu. Není pak nutné příliš kompenzovat ohyb bombírováním. Perfektně sedí tam, kde je potřeba vyrábět delší díly, a do různorodé výroby.

Ohraňovací lisy Tváření
Ohraňovací lis hydraulický

Elektrická ohýbačka

Ovládání: CNC, servo pohon
Více pater nástrojů, zakružování.
do ø 150 mm

Ohýbačky trubek Tváření
Elektrická ohýbačka

Ohýbačka trnová

Pohon: elektromechanický
Ovládání: CN1 nebo CN2
do ø 90 mm

Ohýbačky trubek Tváření
Ohýbačka trnová

Formovač konců

Formovač konců trubek zahrnuje všechny běžné varianty zůžení, rozšíření a dalšího tváření konců trubek i jiných profilů. Na výběr jsou různé kapacity i varianty stroje od jednostanicových po složité se třemi stanicemi a možností práce ve výrobní lince.

Formovače konců Tváření
Formovač konců

Hydraulický dílenský lis

Dílenský lis MAQ DL se silou 20 až 600 tun. Univerzální stroj do dílny, výroby i pro údržbáře. Naše lisy mají robustní vařenou konstrukci, díky které mají skvělou životnost. Dokážeme také navrhnout stroj na míru dle vašich potřeb (větší rozměry stolu, zdvih apod.).

Dílenské lisy Tváření Zámečnická dílna
Hydraulický dílenský lis

Čtyřválcová zakružovačka plechu

Hydraulická zakružovačka plechu pro produktivní výrobu trubek, kuželů, hranatých trubek nebo tvarů eliptického průřezu. Pro složitější díly je možnost použít NC nebo CNC řízení, které stroji přidává snadnou opakovatelnost i možnost vytvářet složité geometrické tvary.

Tváření Zakružovačky plechu
Čtyřválcová zakružovačka plechu

MAQ speciální hydraulický lis

Potřebujete nestandardní řešení? Naše jednoúčelové i multifunkční hydraulické lisy jsou vyvíjeny a konstruovány naším technickým oddělením na základě požadavků zákazníka.

Hydraulické lisy Lisy na míru Tváření
MAQ speciální hydraulický lis
vlastní vývoj

MAH AC zakružovačka profilů a trubek

Spodní hydraulicky stavitelné rolny, tři poháněné rolny a možnost hydraulických vodících válců. Stroje pro těžší provoz. Dosahují kapacity 120x25 mm plného profilu nebo trubky průměru 150 mm.

Tváření Zakružovačky profilů
MAH AC zakružovačka profilů a trubek

Zakružovačka profilů a trubek

Zakružovačka profilů a trubek s ručně stavitelnou horní rolnou, elektromotorem poháněnými 2 nebo 3 rolnami a sadou základních nástrojů dávají této zakružovačce perfektní postavení na trhu zámečnických strojů.

Tváření Zakružovačky profilů Zámečnická dílna
Zakružovačka profilů a trubek