fbpx

Registrace OpenHouse 2021

  Proč se registrovat?

  Po vyplnění registrace získáte vstupenku na Open House. Prohlédnete si zajímavé stroje a provedou vás odborníci, kteří se vyznají ve strojařině. Samozřejmostí je i drobné občerstvení. Kapacita jednotlivých dní je omezená. Více o akci najdete tady.

  Přijedete v týmu?

  Pokud pojedete s kolegy, pošlete jim odkaz na tento formulář nebo je zaregistrujte vy. Stačí do zprávy dole na stránce napsat jejich jméno. Registraci dokončíme v Maqfortu a dáme jim vědět.

  Informace k vyplnění


  Podle jména budeme vědět, koho očekávat. Název firmy nám napoví obor, ve kterém se pohybujete a zjistíme, jestli už jsme dříve komunikovali.

  Na vaši emailovou adresu pošleme vstupenku na akci a další informace.

  Zajímají mě nové technologieHledám skladový strojHledám řešení na konkrétní projektChci se přesvědčit o kvalitěJiný důvod
  Důvod návštěvy nám pomůže naplnit vaše očekávání, abyste neodešli v žádném případě zklamaní. Můžete zvolit více možností. Nebo nám popiště do zprávy, co byste si chtěli z Open House odnést.

  6.9.2021 (pondělí)7.9.2021 (úterý)8.9.2021 (středa)9.9.2021 (čtvrtek)
  13.9.2021 (pondělí)14.9.2021 (úterý)15.9.2021 (středa)16.9.2021 (čtvrtek)
  ještě nevím
  Pokud se chcete účastnit, ale nejste si zatím jisti termínem, zvolte "ještě nevím". Krátce před konáním akce se připomeneme s upřesněním termínu a pošleme Vám aktualizovanou vstupenku.