Denně jsme v kontaktu se strojaři, osobně se známe s výrobci v zahraničí a strávili jsme spoustu let přímo ve výrobních firmách. Díky tomu poradíme s výběrem správného stroje, objednáme ho, dovezeme až k vám do haly, zprovozníme a zaškolíme zaměstnance.

Ing. Tomáš Hůlka

Ředitel společnosti MAQFORT

Co kdyby
obchodník
skutečně rozuměl
strojařině?

0
Let na trhu
0 +
prodaných strojů
0 mil.
v investických a pomoci
0
skvělých lidí v týmu

Dlouhodobě s námi spolupracují desítky českých strojařů

Protože díky nám vyrábějí na kvalitních strojích, a když zvednou telefon nebo napíšou e-mail, ozve se jim člověk, který ví, jak optimálně nastavit výrobu nebo kontrolu vstupních materiálů.

Co od nás
můžete očekávat

Máme vztah ke strojařině, proto dokážeme poradit

Vzděláváme se v oboru, pravidelně navštěvujeme české strojaře i zahraniční výrobce strojů. Ptáme se, zjišťujeme problémy, hledáme řešení a sdílíme své zkušenosti. Všichni: vedení firmy, obchodníci i technici. Jedině tak se dokážeme se strojaři bavit jako rovný s rovným.

Zastupujeme kvalitní výrobce ohýbaček, zakružovaček, lisů a dalších strojů

Máme exkluzivitu na 11 výrobců strojů z Německa, Rakouska, Itálie, Portugalska a Turecka. Nabízíme pouze kvalitní stroje a často se osobně známe s lidmi z nejvyššího vedení dané firmy. Díky tomu stačí jeden telefonát a známe odpověď na téměř jakoukoliv otázku.

Velká nebo malá

Poradíme si s komplexní zakázkou za stovky tisíc eur pro nadnárodní korporaci i s menším projektem pro malou firmu. Buď vás celou zakázkou provedeme krok za krokem, nebo jen zprostředkujeme pořízení stroje – pokud přesně víte, co chcete, jen nemáte kontakty, zkušenosti nebo čas.

Co můžeme,
uděláme za vás

Šetříme klientům čas. Transparentně informujeme o všem podstatném, ale nezahltíme vás balastem. Dbáme na termíny i detaily. Pokud se musíte rozhodnout mezi variantami, připravíme veškeré podklady a přidáme svůj pohled. Usnadňujeme nákup stroje na maximum.

S kým se
určitě setkáte

Naše cesta ke strojařině

Prominentní místo v našem showroomu má funkční Ford T. Je to úžasné auto, které před téměř 100 lety vyráběl dědeček zakladatele Maqfortu Tomáše Hůlky přímo ve Fordových závodech v Americe.

Zastavte se na prohlídku strojů v našem showroomu

V Mníšku pod Brdy, hned vedle dálnice D4, máme vybavenou dílnu plnou strojů. Zastavte se u nás, podívejte se na zakružovačky, svářecí automaty či ohýbačky. Seznamte se s našimi techniky. Nebo se stavte na dobré kafe, až pojedete kolem. Rádi vám vše ukážeme.

Přidejte se
do našeho týmu

Hledáme šikovné techniky i obchodníky. Lidi, co mají vztah ke strojařině, nebojí se práce a chtějí se v pondělí ráno těšit do kanceláře nebo do dílny. Zjistěte, proč se vyplatí pracovat v Maqfortu.

Kateřina Hůlková

Výkonná ředitelka

První krok
je na vás

Napište nám, co právě řešíte. Klidně v pár větách. Ozveme se vám do 2 dnů.

    Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
    Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.