fbpx

O Maqfortu

Stroje, servis, vývoj

„Prodáváme stroje, udržujeme je v chodu a vyvíjíme řešení tam, kde standardní stroje a nástroje nestačí.“

Co chceme přinášet?

Nemusíme být nutně největší, ale chceme být váš nejoblíbenější dodavatel strojů.
Partnerský vztah se zákazníkem a zpětná vazba jsou pro nás klíčové. Pomáhají nám předcházet problémům, vylepšovat naše služby a když už nějaké potíže nastanou, jsou klíčem k jejich zdárnému odstranění.

       Sample image
Správný výběr

Spolupracujeme se spolehlivými výrobci strojů, které pečlivě vybíráme. Stroj do vaší výroby pak volíme spolu s vámi na základě toho, jak bude vytížen, kdo ho bude obsluhovat, v jakých přesnostech má pracovat a dalších parametrů.

Praktický přístup

Naši obchodní zástupci mají sami alespoň základní praktické zkušenosti se stroji. Získávají je při testování u nás v Showroomu pod pečlivým dohledem našich servisních techniků.

Organizovaný servis

Když zavoláte s problémem, snažíme se prověřit situaci nejdříve na dálku. Pokud je potřeba výjezd technika, informujeme vás o volném termínu. Naše servisní manažerka si drží stálý přehled o vytíženosti kolegů v terénu.

Slovy našich zákazníků

„Na společnosti Maqfort pozitivně hodnotíme především profesionální přístup mladého týmu lidí, na kterých je vidět, že svoji práci dělají rádi, a kteří se nebojí ani neobvyklých technických řešení.

Při osobních jednáních oceňujeme vstřícnost a rychlost řešení našich požadavků a v neposlední řadě i možnost podílet se na vývoji specifického technického řešení námi objednaného stroje.“

Petra Aykan Kašparová, Kovovýroba Valcverk

„Firma ELDIS Pardubice s.r.o. děkuje pracovníkům firmy Maqfort s.r.o. za profesionálně zvládnutou dodávku zakružovačky plechu BIKO B3/1521 a zakružovačky profilů AMOB MAH-80/3.
Zejména velmi oceňujeme pomoc při výběru vhodného typu stroje (příslušenství) "na míru" naší výrobě a vstřícnost pracovníků servisu při instalaci a zaškolení obsluhy.“

Ing. Aleš Kačer, Vedoucí strojní výroby, ELDIS Pardubice s.r.o.

„V rámci rozšíření výroby a příchodem nových projektů byl zakoupen tvářecí stroj konců trubek. Hlavním kritériem výběru a následného rozhodnutí pro stroj od dodavatele Maqfort s.r.o. byla cenová dostupnost s odpovídající kvalitou a výkonem dodaného stroje. Koupě stroje AMOB MB60/3 přispěla nejen k posunu v nabízených technologiích naší společnosti, ale také k navázání spolupráce s důvěryhodným dodavatelem výrobních strojů.

Po dvouleté aktivní spolupráci oceňuji především osobní přístup, profesionální servis a snaha stroje dále vylepšovat. Proto mohu Maqfort s.r.o. pouze doporučit.“

Ing. Jan Kedroň, Ph.D., manažer kvality (Ronelt), www.ronelt.cz

„Cením si osobní přístup firmy MAQFORT.“

Jiří Kubíček, JK Kovo