fbpx

Převzetí ohýbačky v továrně výrobce

Proč přebírat stroj v továrně výrobce?

Pokud máte velmi specifické požadavky nebo vám nestačí referenční návštěva v České republice, rádi pro Vás zorganizujeme převzetí stroje v Portugalsku, Itálii, Německu či Turecku, kde se nachází továrny našich výrobců.

Jeden z našich zákazníků potřeboval nejen ohýbat trubky, ale i vytvořit systém pro následné navrtání děr do ohnutých dílů. Systém byl vyvíjen na míru, a proto bylo vhodné, aby zákazník přijel zkontrolovat kvalitu vyráběných kusů přímo do továrny.

Co musíte zařídit?

Stačí se domluvit na termínu ve chvíli, kdy budeme znát datum dokončení stroje. My najdeme a zarezervujeme letenku i hotel, předáme vám všechny informace a následně vás před prohlídkou továrny vyzvedneme v hotelu.

Jak probíhá převzetí?

Nejprve vás provedeme továrnou, poté vám ukážeme stroj i námi vyrobené vzorky. Dáme vám čas, abyste v klidu zkontrolovali jejich kvalitu a vyrobíme pro vás ukázkový díl. Pokud máte dostatek vzorků (které je nutné poslat či domluvit předem), je vhodné otestovat všechny typy dílů, které chcete produkovat.

Co když neumíte anglicky?

Nemusíte se obávat. Poletíme s vámi i my a pomůžeme tlumočit veškeré vaše požadavky.

Jaký je další postup?

Domluvíme se na datu instalace stroje a přivezeme stroj do vaší továrny. Náš technik už se postará o jeho oživení, opětovné otestování a zaškolení obsluhy.

Aby bylo možné efektivně a kvalitně vyrábět, musí se obsluha se strojem dobře seznámit. Proto jsme první den stroj oživili a zkontrolovali jeho funkčnost, provedli základní zaškolení a druhý den již obsluha vyráběla díly pouze s dohledem a občasnou asistencí našeho technika. Tím jsme stroj také otestovali v zátěži, abychom byli schopni zachytit případné problémy a doporučit odpovídající údržbu stroje.