fbpx

Den otevřených dveří – svařování rohů

V květnu jsme pozvali naše zákazníky a partnery, kteří se zabývají svařováním na den otevřených dveří zaměřený na testování svařovacího automatu na svařování rohů krabiček, boxů, krytů a dalších.

Stroj Cornerweld, který jsme prezentovali, je vyroben německou firmou Schnelldorfer Maschinenbau, která se řadí mezi nejlepší odborníky ve svém oboru. Ti mají přes 25 let zkušeností se svařováním. Přitom se nezabývají jen výrobou a vývojem standardních modelů, ale projekty na míru. Svařují všemi běžnými metodami jako jsou TIG, TIG se studeným i horkým drátem, MIG/MAG, micro plasma, plasma svařování “klíčovou dírkou”, laser a InFocus.

Výhodou stroje Cornerweld je zejména u svařování nerezi perfektní vzhled vzniklého svaru bez změny barvy, který již není nutné dále upravovat a zabrušovat. Tím odpadá další zbytečné pracoviště a zkracuje se výrobní čas dílu. Standardní stroje dokáží svařit rohy v délce až 500 mm při tloušťce až 3 mm. Zvládá běžnou ocel, nerez, hliník i pozinkovaný plech.

Prohlédněte si video z našeho testování. Nebo si u nás domluvte testování a přijďte se přesvědčit sami.

 

 

Svařovací automat na rohy - Cornerweld 300 a 500

Svařovací automat na svařování rohů z oceli, nerezi, hliníku či pozinku vhodné pro finální použití. Perfektní kvalita sváru bez změny barvy.

Svařovací automat na rohy