fbpx

CH 220 – ohýbačka pro těžké strojírenství

Jeden z největších světových výrobců lodí zvolil AMOB jako dodavatele tří CNC ohýbaček trubek, aby nahradil stávající výrobní sekci ohýbání. Zavedení těchto tří nových strojů pomohlo zákazníkovi dostat se do popředí svého obchodního sektoru z hlediska výrobní kapacity.

Tyto tři CNC ohýbačky trubek a profilů – CH60CNC, CH120CNC a CH220CNC – přinesly zákazníkovi větší propustnost a kapacitu, a tím i zkrácení výrobních časů a rozšíření možností výroby. Na začátku roku 2017 si zákazník uvědomil, že oddělení ohýbání trubek bylo nejslabší částí výroby a tudíž potřebovalo modernizaci. Dva starší stroje způsobovaly příliš mnoho prostojů a nástroje začínaly mít negativní vliv na kvalitu výrobků.
AMOB byl zvolen jako nejsilnější dodavatel – poskytující kompletní řešení na míru v nejkratším čase. Pro nahrazení starší výrobní buňky byly zvoleny tři stroje a 70 sad nástrojů, které nejen obnovily stávající produkci, ale zároveň přidaly další vylepšení. S nově navýšenou kapacitou a vyšší propustností díky novému stroji byl zákazních schopen odstranit slabý článek výroby a vylepšit kvalitu výsledného produktu. V rámci modernizace výroby nechtěl zákazník pouze nahradit staré za nové, ale také pozvednout linku na úroveň 21. století. CNC ohýbačky trubek AMOB tomuto požadavku vyhověly, neboť jsou technologicky vyspělé a je možné se k jednotlivým pracovištím vzdáleně připojit. Vývojové a výrobní pracoviště zákazníka se tak mohou vzdáleně připojit ke stroji a nahrát výrobní výkresy, přistupovat k programům ohýbání a mít plnou kontrolu nad strojem. Výrobní oddělení může prohlížet informace jako počet vyrobených kusů, výrobní čas jednoho dílu, aktivní pracovní čas a prostoje nebo například sledovat a vyhodnocovat varovná oznámení.

Všechny tři kompletně CNC ovládané ohýbačky trubek byly úspěšně nainstalovány a uvedeny do provozu spolu s týdenním školicím balíčkem na začátku roku 2018. Školení bylo provedeno spojeným týmem místních servisních techniků a techniků výrobce AMOB. Zákazník byl takto schopen spustit výrobu již necelý týden po dodání. Zákazník byl nesmírně spokojen s tím, jak AMOB pojal celý projekt od načasování po dodávku. Pokud vaše firma dodává nebo chce dodávat ohyby trubek či profilů velkých rozměrů, dál se nerozhlížejte – zvolte AMOB!

Hydraulická ohýbačka trubek - CH 35 - 120

  • Pohon: hydraulický
  • Ovládání: NC nebo CNC
  • do ø 120 mm

Hydraulická ohýbačka trubek