Nábytek

Nábytek

Méně přísné normy na přesnost výroby a velký důraz na použití nízkorozpočtového materiálu jsou hlavními požadavky spojenými se zpracováním trubek v zemědělství, a to především u výroby ohrad pro zvířata, stojanů, zábran nebo krmítek či žlabů na vodu.

Hydraulicky poháněné ohraňovací lisy, hydraulické lisy a ohýbačky trubek jsou právě díky hydraulice ideálním nástrojem pro výrobu, kde je upřednostněný vysoký výkon a robustnost.

Příklady výrobků nábytkářského průmyslu

Doporučené produkty

Ohraňovací lis servoelektrický

Perfektní zařízení pro velkosériovou výrobu tenkých plechů. Díky své rychlosti a přesnosti zvládnou větší množství práce, než hydraulický stroj. Dosahuje vynikajících výsledků.

Ohraňovací lisy Tváření
Ohraňovací lis servoelektrický

L5 fiber laser

Fiber (vláknový) laser L5 o výkonu 2, 3 nebo 4 kW pro materiály: měkká ocel, nerez, hliník, měď, mosaz a další. L5 je produktivnější variantou L3 díky pohybovému systému řezací hlavy se zrychlením až 5G.

Dělení
L5 fiber laser

MDH elektromechanická ohýbačka

Základní ohýbací stroje, které jsou snadno ovladatelné s robustní konstrukcí. Nabízíme je ve dvou variantách ovládání (CN1 a CN2). Plně vybavený stroj pracuje již s rádiusem od 1,5 D. Kapacita těchto strojů je od průměru 10 do 90 mm.

Ohýbačky trubek Tváření
MDH elektromechanická ohýbačka

Formovač konců

Formovač konců trubek zahrnuje všechny běžné varianty zůžení, rozšíření a dalšího tváření konců trubek i jiných profilů. Na výběr jsou různé kapacity i varianty stroje od jednostanicových po složité se třemi stanicemi a možností práce ve výrobní lince.

Formovače konců Tváření
Formovač konců

Servo elektrická ohýbačka

CNC ohýbačka trubek s několika patry nástrojů a zakružováním. Dosahuje velké přesnosti a rychlosti pohybu řízených os. Výměna nástrojů je velmi zjednodušena automatickým nalezením počáteční pozice.

Ohýbačky trubek Tváření
Servo elektrická ohýbačka

B3 hybridní ohraňovací lis

Extrémně přesný a výkonný ohraňovací lis s hybridním pohonem a systémy, díky nimž nepotřebujete manuálně nastavovat korekce. Vyrobí perfektní díl na první pokus a nezanechá téměř žádný odpad.

Ohraňovací lisy Tváření
B3 hybridní ohraňovací lis

MAH RIA CNC zakružovačka profilů a trubek

Hydraulicky stavitelná horní rolna, horizontálně stavitelné spodní rolny a možnost CNC řízení. Tento stroj se vyznačuje možností flexibilního nastavení i velmi produktivní sériové výroby.

Tváření Zakružovačky profilů
MAH RIA CNC zakružovačka profilů a trubek