Lodní průmysl

Lodní průmysl

Zabýváme se výrobou strojů pro těžké strojírenství - naší chloubou je ohýbačka, která zvládne zpracovat trubky až do průměru 350 mm za studena. Naše stroje také dokáží zakroužit půl metrový hranol na průměr tři metry a zakružují plechy pro výrobu ponorek a trupů lodí.

Skvělou vizitkou naší práce je stroj na palubě opravárenské lodi ve Skandinávii, která slouží jako plovoucí údržbářská stanice pro velké naftové rafinerie na moři.

Doporučené produkty

MAH Heavy Duty zakružovačka profilů a trubek

Nadměrné zakružovačky profilů pro velké rozměry profilů. Stroje pro výrobu přírub, mostů a konstrukcí umožňují kroužení i HEB 1000 nebo trubek o průměru 700 mm. Tváření nadměrných materiálu za studena přináší obrovské úspory energie a času.  

Tváření Zakružovačky profilů
MAH Heavy Duty zakružovačka profilů a trubek

Hydraulická ohýbačka

Robustní ohýbačky trubek nabízí sílu hydrauliky s možností ohýbání až 1D. Dokáží ohnout trubky od 6 do 420 mm za studena. Mohou být vybaveny CNC řízením s více ovládanými osami (úhel ohybu, odměřování, rotace a další).

Ohýbačky trubek Tváření
Hydraulická ohýbačka

Čtyřválcová zakružovačka plechu

Hydraulická zakružovačka plechu pro produktivní výrobu trubek, kuželů, hranatých trubek nebo tvarů eliptického průřezu. Pro složitější díly je možnost použít NC nebo CNC řízení, které stroji přidává snadnou opakovatelnost i možnost vytvářet složité geometrické tvary.

Tváření Zakružovačky plechu
Čtyřválcová zakružovačka plechu