fbpx

Kariéra

Obchodník se stroji a výrobními linkami

Zkušení kolegové v týmu, kteří vám usnadní začátky, příjemné zázemí malé rodinné firmy v Mníšku pod Brdy a pravidelný osobní kontakt s řediteli českých výrobních společností. Hledáme posilu do obchodního týmu, člověka, který se naučí prodávat kvalitní stroje za desítky až stovky tisíc eur a který se chce po víkendu těšit do práce.7 věcí, které byste měli vědět hned na začátku

 1. Hledáme obchodníka na plný úvazek.
 2. Člověka, který umí zvednout telefon, vystupuje seriózně a nerozklepou se mu kolena, když mu při schůzce šéf výrobní firmy nebo technický ředitel položí doplňující otázku.
 3. Jedná férově – nemlží před klienty ani před kolegy a co slíbí, to dodrží.
 4. zájem se učit. Kromě obchodních znalostí totiž k práci potřebuje i technické know-how. Jaké existují stroje? Co s nimi výrobní firma dokáže udělat? Nejde jen o nastudování tabulek a parametrů z katalogu, chce to zvídavost, schopnost spojit si souvislosti a přirozenou inteligenci.
 5. Nováčka nehodíme do vody. Ukážeme mu, co nám funguje při telefonování nebo jak píšeme e-maily a provedeme ho celou poptávkou. Kolegové z dílny mu představí všechny stroje a vysvětlí technické detaily. Se zaškolením si dáme opravdu záležet a začátky usnadníme i tím, že se budete učit na menších zakázkách.
 6. Nechceme sólistu. Důvěřujeme si, a proto u nás lidé mají volnost. Chceme ale člověka, který rád poradí kolegovi nebo zůstane v práci déle, když je potřeba dotáhnout zakázku.
 7. Po víkendu se těšíme do práce. A chceme, aby to nový obchodník měl stejně.Čím přesně se Maqfort zabývá

Prodáváme ohýbačky trubek, ohraňovací lisy, zakružovačky plechu, profilovací linky a další stroje, díky kterým české firmy vyrobí přesně to, co potřebují (třeba rámy židlí nebo výfukové systémy pro auta).

Jsou to stroje, které jsou pro firmy životně důležité, stojí klidně desítky milionů korun a výběr obvykle trvá měsíce. Zastupujeme zahraniční výrobce z Itálie, Portugalska, Turecka a dalších zemí. Pro majitele firem nebo technické ředitele jsme důležití konzultanti. Posloucháme, abychom zjistili, co potřebují, zorientujeme je v široké nabídce, doporučíme správné řešení a po podpisu smlouvy všechno zařídíme – necháme stroj vyrobit, dovezeme ho do Česka, vyzkoušíme a nastavíme, zaškolíme personál a poskytujeme i dlouhodobý servis.

Naprostá většina zákazníků se k nám vrátí, kdykoli potřebují nový stroj.


[instagram-feed]
Co za práci v Maqfortu dostanete

 • stálý plat a provize z prodeje,
 • služební auto i pro soukromé účely,
 • 5 týdnů dovolené,
 • spolehlivou IT podporu,
 • skvělé zázemí firmy v Mníšku pod Brdy, kde je každé ráno k dispozici snídaně, všichni mají klid na práci i prostor na relax.První krok je na vás

Pokud jsme vás zaujali, podívejte se na náš web www.maqfort.cz, mrkněte i na LinkedIn profil našeho obchodního ředitele Jana Šedivce. Honza by byl váš vedoucí a určitě se s ním setkáte při osobním pohovoru.

A pak to není žádná věda:

 1. Na email jansedivec@maqfort.cz napište stručný vzkaz (třeba čím vás inzerát zaujal).
 2. Přiložte svůj životopis.
 3. Všechno odešlete.

Ozveme se vám do 5 pracovních dnů a případně vás pozveme na osobní schůzku k nám do Mníšku pod Brdy.
Těšíme se na vás.

Tým Maqfort