Kariéra

Kariéra

Vášeň pro stroje

Milujeme stroje pro možnosti, kterými otvírají nekonečnou rozmanitost výroby.

Být lepší

Každý den pro nás znamená maličko se posunout, zjistit něco nového, seznámit se s někým zajímavým nebo udělat něco o trochu lépe.

Pomáhat si

Nejsme parta sólových hráčů. Prožíváme spolu úspěchy i selhání a pomáháme si. Sdílení nápadů a pohledu na věc nám pomáhá nevidět svět černobíle a rozvíjet své schopnosti.

Být partnery

Budujeme dlouhodobou spolupráci a partnerství, snažíme se vždy dostát svým slibům. Pokud uděláme chybu, uděláme vše pro to, abychom ji napravili.

Vědět víc

Jsme nezadržitelně zvídaví. Zajímá nás každá revoluční novinka, ale i maličkost, na kterou narazíme.

Staň se jedním z nás

Servisní technik

Region: Celá ČR

Dobrý servisní tým přináší všem ve firmě spokojené zákazníky a dlouhodobou spolupráci. Servisní technici se často zapojují do zakázky ještě před prodejem v rámci zhodnocování proveditelnosti nebo demonstrace a testování našich strojů. V terénu se často setkávají s obsluhou strojů a jsou pro nás také zdrojem zkušeností “z první ruky”.
Na začátku jejich práce je pečlivá příprava na výjezd ve spolupráci s koordinátorem servisu. Na místě provádí instalace či opravy strojů, školení obsluhy, někdy i montáž vybavení na míru či zavádění výroby. Mimo výjezdy se pak připravují na další servis, testují na skladových strojích, účastní se veletrhu nebo jinak podporují obchodní tým. Cílem jejich práce je spokojený zákazník a bezproblémový chod věcí uvnitř naší firmy.
Náš nový kolega by měl být zapálený do strojů a umět svoje nadšení a zkušenosti předávat dál. Jelikož máme mnoho produktů, hledáme učenlivého člověka, který rád hledá souvislosti a dokáže se rychle zorientovat. Podporou mu bude samozřejmě náš současný tým i technické oddělení výrobce. Od technika očekáváme především zodpovědný přístup k řešení problému a ochotu spolupracovat s týmem.
Náplň práce:

  • Příprava instalací (příprava technických požadavků, časového plánu atd.)
  • Instalace strojů
  • Opravy strojů
  • Zaškolení obsluhy u zákazníka
  • Práce mechanika, elektrotechnika či hydraulika nebo kombinace
  • Příprava showroomu
  • Testování
  • Evidence případů v systému
  • Vzdělávání se v oboru
  • Spolupráce s obchodníky i servisními techniky

OČEKÁVÁME:

  • Neustálý pracovní růst, schopnost využívat moderní technologie
  • Zkušenosti se servisem tvářecích i jiných strojů
  • Mechanická zručnost
  • Zodpovědnost za vlastní práci i v kontextu týmu
  • Ochota učit se
  • Ochota cestovat
  • Elektrikář výhodou (vyhláška 50)
  • Zkušenost s NC a CNC stroji výhodou
  • Angličtina na komunikativní technické úrovni

Nabízíme:

  • Zázemí v prosvětlené moderní budově s vlastním showroomem
  • Dobrá IT podpora
  • Káva a čaj, sodastream
  • Možnost si ohřát vlastní jídlo k obědu (kuchyňka, mikrovlnka)
  • Občasné firemní grilování
  • Stálé platové ohodnocení + odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební Macbook Air
  • iPhone i pro soukromé účely