Kariéra

Kariéra

Vášeň pro stroje

Milujeme stroje pro možnosti, kterými otvírají nekonečnou rozmanitost výroby.

Být lepší

Každý den pro nás znamená maličko se posunout, zjistit něco nového, seznámit se s někým zajímavým nebo udělat něco o trochu lépe.

Pomáhat si

Nejsme parta sólových hráčů. Prožíváme spolu úspěchy i selhání
a pomáháme si. Sdílení nápadů
a pohledu na věc nám pomáhá nevidět svět černobíle a rozvíjet své schopnosti.

Být partnery

Budujeme dlouhodobou spolupráci

a partnerství, snažíme se vždy dostát svým slibům. Pokud uděláme chybu, uděláme vše pro to, abychom ji napravili.

Vědět víc

Jsme nezadržitelně zvídaví. Zajímá nás každá revoluční novinka, ale i maličkost,
na kterou narazíme.

Staň se jedním z nás

Obchodně technický zástupce

Region: Celá ČR

Obchodníci u nás nejsou jen vizitkou firmy. Průběžně se vzdělávají a snaží se být odborníky v odvětví. Pomáhají ve výběru stroje a plánování jeho správného využití. Denně se setkávají nejen se zákazníky u nás i v terénu, ale i s techniky a stroji v našem showroomu.

Jejich hlavním cílem je dobře poradit a pomoci využít potenciál nového stroje. Spolu
s techniky posuzují proveditelnost a účastní se testování. Na schůzkách zjišťují očekávání a potřeby svých zákazníků. Pomáhají jim vidět jejich výrobu také z jiného úhlu pohledu a správně zhodnotit rizika investice. Umí se radovat nejen ze svých úspěchů, ale zejména z úspěchu svých zákazníků.

Hledáme kolegu, který má rád stroje, ale zároveň se chce bavit s lidmi. Naši zákazníci jsou zámečnické dílny i nadnárodní korporace, a tak se setkáváme s majiteli
i nákupčími. Přehled ve strojírenství či znalost tvářecích strojů mohou velmi pomoci, ale nejsou na začátku nutností. Bez technického myšlení to nejde. Především však hledáme férového člověka, který má chuť na sobě pracovat.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a plánování schůzek
  • Navazování vztahu se zákazníky a prezentace produktů a služeb
  • Navštěvování zákazníků ve svém regionu
  • Analýza situace a potřeb
  • Návrh a příprava nabídky
  • Referenční návštěvy a testování
  • Uzavírání obchodů a jednání
  • Podpora při přípravě a instalaci
  • Udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Evidence a reportování
  • 2 dny v kanceláři a 3 dny v terénu (podle počtu schůzek, jinak více dní v kanceláři)

Nabízíme:

  • Zaškolení a stálou technickou i obchodní podporu
  • Možnost poznávat nové věci a rozvíjet svůj přehled ve strojírenství
  • Zázemí v prosvětlené moderní budově s vlastním showroomem
  • Dobrá IT podpora pro přípravu nabídek, plánování a prezentaci
  • Snídaně k dispozici: musli, mléko, pečivo, ovoce, sýr apod.
  • Káva a čaj, sodastream
  • Možnost si ohřát vlastní jídlo k obědu (kuchyňka, mikrovlnka)
  • Pingpong a speedbadminton na odreagování
  • Občasné firemní grilování
  • Flexibilní pracovní doba, pevná doba v kanceláři od 9 do 15 hodin – začátek a konec si stanovíte sami
  • Stálé platové ohodnocení + provize z prodeje
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely (Škoda Octavia)
  • Macbook Air
  • iPhone
O Maqfortu

Maqfort se zabývá prodejem a poskytováním servisních služeb ke tvářecím strojům. Zastupujeme světové výrobce ohýbaček trubek, ohraňovacích lisů, zakružovaček plechu, profilovacích linek a dalších strojů. Součástí naší práce je i vývoj jednoúčelových strojů a zavádění výroby složitějších systémů. Sídlíme v Mníšku pod Brdy, kde máme moderní kancelářské prostory, showroom a zázemí pro naše techniky.

Servisní technik

Dobrý servisní tým přináší všem ve firmě spokojené zákazníky a dlouhodobou spolupráci. Servisní technici se často zapojují do zakázky ještě před prodejem v rámci zhodnocování proveditelnosti nebo demonstrace a testování našich strojů. V terénu se často setkávají s obsluhou strojů a jsou pro nás také zdrojem zkušeností “z první ruky”.

Na začátku jejich práce je pečlivá příprava na výjezd ve spolupráci s koordinátorem servisu. Na místě provádí instalace či opravy strojů, školení obsluhy, někdy i montáž vybavení na míru či zavádění výroby. Mimo výjezdy se pak připravují na další servis, testují na skladových strojích, účastní se veletrhu nebo jinak podporují obchodní tým. Cílem jejich práce je spokojený zákazník a bezproblémový chod věcí uvnitř naší firmy.

Náš nový kolega by měl být zapálený do strojů a umět svoje nadšení a zkušenosti předávat dál. Jelikož máme mnoho produktů, hledáme učenlivého člověka, který rád hledá souvislosti a dokáže se rychle zorientovat. Podporou mu bude samozřejmě náš současný tým i technické oddělení výrobce. Od technika očekáváme především zodpovědný přístup k řešení problému a ochotu spolupracovat s týmem.

  • Příprava instalací (příprava technických požadavků, časového plánu atd.)
  • Instalace strojů
  • Opravy strojů
  • Zaškolení obsluhy u zákazníka
  • Práce mechanika, elektrotechnika či hydraulika nebo kombinace
  • Příprava showroomu
  • Testování
  • Evidence případů v systému
  • Vzdělávání se v oboru
  • Spolupráce s obchodníky i servisními techniky

OČEKÁVÁME:

  • Neustálý pracovní růst, schopnost využívat moderní technologie
  • Zkušenosti se servisem tvářecích i jiných strojů
  • Mechanická zručnost
  • Zodpovědnost za vlastní práci i v kontextu týmu
  • Ochota učit se
  • Ochota cestovat
  • Elektrikář výhodou (vyhláška 50)
  • Zkušenost s NC a CNC stroji výhodou
  • Angličtina na komunikativní technické úrovni

Nabízíme:

  • Dobrá IT podpora
  • Stálé platové ohodnocení + odměny
  • Možnost vozu i pro soukromé účely
  • Služební Macbook Air
  • iPhone i pro soukromé účely