fbpx
PF profilovací linky PF profilovací linky
PF profilovací linky PF profilovací linky

PF profilovací linky

Linky na výrobu profilů jsou jednoúčelové stroje pro velmi produktivní výrobu stejného dílce. Profily vyrábíme z materiálů tloušťky od 0,5 mm do 6 mm a šířce až 2000 mm. Linka je komplexní zařízení zahrnující odvíjení, rovnání, děrování, profilování i výběhový stůl.

Vyrábíme linky včetně nástrojů, hydraulické lisy, odvíječy, rovnačky, podavače i dělící systémy. Profily, které linky vytváří jsou například: regálové systémy, kabelové svody, J profily sekčních vrat i sekční vrata samotná, dálniční svodidla, okapové žlaby, vzduchotechnické příruby, U, C profily a mnoho dalších typů.

Princi výroby

Začíná to odvíjením plechu ze svitku, navazuje rovnání, podávání, děrování v hydraulickém lisu a pokračuje profilování. Na konci operace je profil dělený na požadovnou délku a někdy stohovaný pro balení. Nabízíme více možností dělní: od základního systému start/stop po produktivní průběžné “letmé” dělení. Linka může mít produktivitu 10 až 60 metrů za minutu, být poloautomatiká i plně automatizovaná.

Ovládání

Stroj je obvykle ovládán z jednoho místa, kde celý systém navazujících operací řídí PLC a udává tak rychlosti, délky vyráběných kusů a jejich množství. Vše nastavuje obsluha pomocí dotykové obrazovky umístěné na stroji.

Pohon stroje:
Servo/elektromechanické
Ovládání:
NC/manuální
Výrobce:
Amob (Portugalsko)

  Chci získat více informací o stroji  Oboustaraná linka

  Oboustaraná linka

  Dokážeme vyrábět profil na dvou stranách linky najendou. Jedná se o jednoúčelovou linku vhodnou tam, kde je potřeba dvou profilů, které se používají společně. Například J profil a U profil u garážovách vrat.

  Odvíjecí buben

  Odvíjecí buben

  Slouží pro držení a odmotávání svitku. Zařízení umí brzdit, být tažené nebo motoricky ovládané, přidržovat smyčku pneumatikým válcem i nakládat svitky pomocí vozíku.

  Hydraulický lis

  Hydraulický lis

  Používáme čtyřsloupé lisy Amob pro děrování plechu ve stanici před profilovací linkou. Amob lisy vyrábí běžné lisy i speciální s nastavitelnými nástroji.

  Letmé dělení

  Letmé dělení

  Rozjedeme dělič na stejnou rychlost jako je vyjíždějící profil a střihneme jej. Pak se dělič nezávisle na lince vrátí do nulové pozice. Linka tak výrábí bez zastavení.

  -->

   Chci získat více informací o stroji