Energetika a kotlárenský průmysl

Energetika a kotlárenský průmysl

Energetika a kotlárenský průmysl vyžadují dodržování tolerancí, u ohýbání trubek těsné rádiusy i menší než 1D, kde odchylka ovalit a ztečení stěny musí splňovat přísné normy.

Jsme jedna z hrstky firem na světě dodávající kompletní řešení v ohýbání trubek pro energetiku a kotlárenský průmysl, zakružování profilů i zakružování plechu. Vyrábíme nadměrné ohraňovací lisy i ve složení tandem, hydraulické nůžky na tlusté plechy i jednoduché opravárenské stroje.

Doporučené produkty

Hydraulická ohýbačka

Robustní ohýbačky trubek nabízí sílu hydrauliky s možností ohýbání až 1D. Dokáží ohnout trubky od 6 do 420 mm za studena. Mohou být vybaveny CNC řízením s více ovládanými osami (úhel ohybu, odměřování, rotace a další).

Ohýbačky trubek Tváření
Hydraulická ohýbačka

Čtyřválcová zakružovačka plechu

Hydraulická zakružovačka plechu pro produktivní výrobu trubek, kuželů, hranatých trubek nebo tvarů eliptického průřezu. Pro složitější díly je možnost použít NC nebo CNC řízení, které stroji přidává snadnou opakovatelnost i možnost vytvářet složité geometrické tvary.

Tváření Zakružovačky plechu
Čtyřválcová zakružovačka plechu

PT beztrnové ohýbačky

Beztrnové ohýbačky trubek jsou malé a dobře přemístitelné opravárenské stroje. Jsou vhodné zejména pro velké rádiusy ohybu a silnostěnné trubky. Nabízíme tři modely do průměru trubky 42, 76 nebo 127 mm.

Ohýbačky trubek Tváření Zámečnická dílna
PT beztrnové ohýbačky

MAH AC zakružovačka profilů a trubek

Spodní hydraulicky stavitelné rolny, tři poháněné rolny a možnost hydraulických vodících válců. Stroje pro těžší provoz. Dosahují kapacity 120x25 mm plného profilu nebo trubky průměru 150 mm.

Tváření Zakružovačky profilů
MAH AC zakružovačka profilů a trubek