Automotive

Automotive

Automobilový průmysl vyžaduje spolehlivé stroje, které díky své dlouhé životnosti dokáží zpracovávat vysoké počty výrobků stejného typu bez ztráty kvality. Nabízíme ohýbačky trubek, hydraulické lisy, formovače konců trubek, laserové pálicí stroje, profilovací linky a další stroje, jež jsou připravené na nepřetržitý provoz a pomohou maximálně využít kapacity výroby.

Navrhneme Vám komplexní řešení výrobní technologie - stroj, podávání materiálu pomocí robotické ruky, speciálních jednoúčelových podavačů, nebo servo válečkových podavačů u lisů a linek, výběhové stoly a skládací systémy.

Doporučené produkty

Servo elektrická ohýbačka

CNC ohýbačka trubek s několika patry nástrojů a zakružováním. Dosahuje velké přesnosti a rychlosti pohybu řízených os. Výměna nástrojů je velmi zjednodušena automatickým nalezením počáteční pozice.

Ohýbačky trubek Tváření
Servo elektrická ohýbačka

Formovač konců

Formovač konců trubek zahrnuje všechny běžné varianty zůžení, rozšíření a dalšího tváření konců trubek i jiných profilů. Na výběr jsou různé kapacity i varianty stroje od jednostanicových po složité se třemi stanicemi a možností práce ve výrobní lince.

Formovače konců Tváření
Formovač konců

H lis hydraulický

Hydraulický lis konstrukce H má vynikající vlastnosti při vysoké zátěži. Často se používá pro mělké tváření i pro hluboké tahy. Jedná se o stroje pro tváření, děrování nebo dělení velkých formátů plechu při použití až 800 tun.

Hydraulické lisy Tváření
H lis hydraulický

PF profilovací linky

Linky na výrobu profilů jsou jednoúčelové stroje pro velmi produktivní výrobu stejného dílce. Profily vyrábíme z materiálů tloušťky od 0,5 mm do 6 mm a šířce až 2000 mm. Linka je komplexní zařízení zahrnující odvíjení, rovnání, děrování, profilování i výběhový stůl.

Jednoúčelové stroje Profilovací linky
PF profilovací linky

Čtyřsloupový lis hydraulický

Vhodné do výrobní linky, nebo pro přesnou výrobu s použitím nástrojů bez vedení. Čtyřsloupové hydraulické lisy jsou otevřené ze čtyř stran a přináší velkou souběžnou přesnost pracovního stolu a beranu.

Hydraulické lisy Tváření
Čtyřsloupový lis hydraulický

Související pojmy