fbpx
Automotive

Automotive

Automobilový průmysl vyžaduje spolehlivé stroje, které díky své dlouhé životnosti dokáží zpracovávat vysoké počty výrobků stejného typu bez ztráty kvality. Nabízíme ohýbačky trubek, hydraulické lisy, formovače konců trubek, laserové pálicí stroje, profilovací linky a další stroje, jež jsou připravené na nepřetržitý provoz a pomohou maximálně využít kapacity výroby.

Navrhneme Vám komplexní řešení výrobní technologie - stroj, podávání materiálu pomocí robotické ruky, speciálních jednoúčelových podavačů, nebo servo válečkových podavačů u lisů a linek, výběhové stoly a skládací systémy.

Doporučené produkty

Formovač konců

  • Pohon: hydraulický
  • Počet stanic: 1 - 3
  • až Ø 250 mm

Formovače konců      Tvářecí stroje     
Formovač konců

Profilovací linky

Linky na výrobu profilů jsou jednoúčelové stroje pro velmi produktivní sériovou výrobu. Profily vyrábíme z materiálů tloušťky od 0,5 mm do 6 mm a šířce až 2000 mm. Linka je komplexní zařízení zahrnující odvíjení, rovnání, děrování, profilování i výběhový stůl.

Jednoúčelové stroje      Profilovací linky     
Profilovací linky

Pro automatickou výrobu v lince

Vhodné do výrobní linky, nebo pro přesnou výrobu s použitím nástrojů bez vedení. Čtyřsloupové hydraulické lisy jsou otevřené ze čtyř stran a přináší velkou souběžnou přesnost pracovního stolu a beranu.

Hydraulické lisy      Tvářecí stroje     
Pro automatickou výrobu v lince

Související pojmy