Letecký průmysl

Letecký průmysl

Přesnost, dodržování přísných norem a náročné tolerance našich strojů nám umožňují dodávat výrobní technologie pro letecký průmysl. Naše dlouholeté zkušenosti s nejmodernějšími ohybovými technikami jsou podloženy úzkou spoluprácí se společnostmi z tohoto sektoru.

Výroby leteckého průmyslu vybavíme elektrickými ohýbačkami trubek pro palivové a hydraulické cesty letadel, přesnými ohraňovacími lisy, speciálními lisy a nástroji.

Doporučené produkty

eMOB servo elektrická ohýbačka

CNC ohýbačka trubek s několika patry nástrojů a zakružováním. Dosahuje velké přesnosti a rychlosti pohybu řízených os. Výměna nástrojů je velmi zjednodušena automatickým nalezením počáteční pozice.

Ohýbačky trubek Tváření
eMOB servo elektrická ohýbačka

MB formovač konců

Formovač konců trubek zahrnuje všechny běžné varianty zůžení, rozšíření a dalšího tváření konců trubek i jiných profilů. Na výběr jsou různé kapacity i varianty stroje od jednostanicových po složité se třemi stanicemi a možností práce ve výrobní lince.

Formovače konců Tváření
MB formovač konců

MAQ speciální hydraulický lis

Potřebujete nestandardní řešení? Naše jednoúčelové i multifunkční hydraulické lisy jsou vyvíjeny a konstruovány naším technickým oddělením na základě požadavků zákazníka.

Hydraulické lisy Lisy na míru Tváření
MAQ speciální hydraulický lis
vlastní vývoj

B3 hybridní ohraňovací lis

Extrémně přesný a výkonný ohraňovací lis s hybridním pohonem a systémy, díky nimž nepotřebujete manuálně nastavovat korekce. Vyrobí perfektní díl na první pokus a nezanechá téměř žádný odpad.

Ohraňovací lisy Tváření
B3 hybridní ohraňovací lis