Letecký průmysl

Letecký průmysl

Přesnost, dodržování přísných norem a náročné tolerance našich strojů nám umožňují dodávat výrobní technologie pro letecký průmysl. Naše dlouholeté zkušenosti s nejmodernějšími ohybovými technikami jsou podloženy úzkou spoluprácí se společnostmi z tohoto sektoru.

Výroby leteckého průmyslu vybavíme elektrickými ohýbačkami trubek pro palivové a hydraulické cesty letadel, přesnými ohraňovacími lisy, speciálními lisy a nástroji.

Doporučené produkty

Servo elektrická ohýbačka

CNC ohýbačka trubek s několika patry nástrojů a zakružováním. Dosahuje velké přesnosti a rychlosti pohybu řízených os. Výměna nástrojů je velmi zjednodušena automatickým nalezením počáteční pozice.

Ohýbačky trubek Tváření
Servo elektrická ohýbačka

Formovač konců

Formovač konců trubek zahrnuje všechny běžné varianty zůžení, rozšíření a dalšího tváření konců trubek i jiných profilů. Na výběr jsou různé kapacity i varianty stroje od jednostanicových po složité se třemi stanicemi a možností práce ve výrobní lince.

Formovače konců Tváření
Formovač konců

MAQ speciální hydraulický lis

Potřebujete nestandardní řešení? Naše jednoúčelové i multifunkční hydraulické lisy jsou vyvíjeny a konstruovány naším technickým oddělením na základě požadavků zákazníka.

Hydraulické lisy Lisy na míru Tváření
MAQ speciální hydraulický lis
vlastní vývoj

B3 hybridní ohraňovací lis

Extrémně přesný a výkonný ohraňovací lis s hybridním pohonem a systémy, díky nimž nepotřebujete manuálně nastavovat korekce. Vyrobí perfektní díl na první pokus a nezanechá téměř žádný odpad.

Ohraňovací lisy Tváření
B3 hybridní ohraňovací lis